Контракти.ua

232  —  14.04
Холод майже до нуля: карти і прогноз погоди на початок нового тижня
Холод майже до нуля: карти і прогноз погоди на початок нового тижня

Синоптики уточнили прогноз погоди для Україні на наближчі дні та розповіли, у яких регіонах суттєво знизиться температура повітря.

Про це свідчать дані тематичного порталу Ventusky. Пише apostrophe.ua.

Погода в Україні 14 квітня

Вранці, 14 квітня, в Україні буде тепло. Температура повітря коливатиметься від 12 до 16 градусів. Найтепліша погода буде у південних областях та в Криму – до +16 °C.

Увечері стовпчик термометра підніметься до +20 градусів на півдні. На заході і в центрі температура досягне 19 градусів, на сході коливатиметься від 16 до 17.

Погода в Україні 15 квітня

Вранці на півночі України похолоднішає до +7 градусів. У Кременчуці і Кропивницькому буде +11…+12 °C. На заході, сході і півдні стовчик термометра коливатиметься від 14 до 20 градусів тепла.

Увечері на півночі, частково на заході і сході температура становитиме +8…+14°C. На півдні стовпчик термометра покаже +19…+25°C.

Погода в Україні 16 квітня

Вранці найспекотніше буде в Одеській та Миколаївській областях, а також в Криму - повітря прогріється від +18 до +21. У східних регіонах очікується до +12, у центральних - від +8 до +13, на півночі - до +8, а на заході - від +4 до +9.

Увечері мешканці південних та центральних областей відчують по-справжньому літню погоду - температура становитиме від +20 до +26. Відносно тепло буде на півночі та сході - від +14 до +23. Лише у західних регіонах синоптики обіцяють суттєве похолодання - температура становитиме від +4 до +8.

Погода в Україні 17 квітня

Вранці заморозки до -1 можливі у Карпатах. Прохолодна погода розділить Україну навпіл - у західних, північних та частині центральних областей очікується від +5 до +8 градусів. В інших регіонах, як прогнозують синоптики, стовпчики термометрів піднімуться у середньому від +12 до +20. Найспекотніше буде в Криму - до +21.

Увечері суттєве погіршення погоди відчують мешканці західних регіонів. Зокрема, у Карпатах синоптики прогнозують до -2 градусів. Середня температура повітря на заході від +5 до +10, у центральних областях - до +8, на півночі - до +12, на сході та півдні - від +12 до +20.