Контракти.ua

299  —  08.04
Гороскоп на 8 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати
Гороскоп на 8 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати

День, коли – чим би ми не займалися – не можна нікуди поспішати: поспіхом можна припуститися прикрих помилок.

На перший план виходить негатив, який "мешкає" як у житті людини, так і в її душі: щоб йому протистояти, необхідно буде докласти зусиль. Сильному бажанню конфліктувати зі своїм оточенням необхідно опиратися – до добра воно не доведе. Негативні емоції, які ми сьогодні можемо відчувати, вестимуть до втрати життєвих сил – у будь-якому разі необхідно налаштовуватись на позитив, тим більше, що у другій половині дня енергетика зміниться на світлу й позитивну. Пише ТСН. 

Овен

Не варто доводити свою психіку, яка й так перебуває на межі нервового зриву, до краю – зосередьтеся на тому, що вас тішить, а не дратує: лише так ви зможете з оптимізмом подивитися на навколишній світ.

Телець

Сьогодні – втім, як і будь-якого іншого дня – представникам вашого знака важливо пам'ятати про те, що свобода поведінки теж має свої рамки – вона має закінчуватися там, де починається свобода інших людей.

Близнята

Хитання з боку в бік, внаслідок якого ви хапатиметеся за різні справи, не доводячи жодної з них до кінця, виснажать вас, але результату не дадуть: у будь-якій ситуації зберігайте спокій.

Рак

Напруження, яке накопичилося і може сьогодні ускладнювати ваші взаємини з людьми у вашому оточенні, можна скинути, вирушивши на природу: якщо немає можливості виїхати за місто, йдіть до парку.

Лев

Негатив, який отруює вам життя, необхідно залишити в минулому: знайдіть у собі сили визнати, що все, через що ви переймаєтеся, давно минуло, а отже, вже не має над вами влади.

Діва

Вам зручно жити у світі, де все розраховано, передбачено та розкладено по поличках, але іноді – ось як сьогодні – варто вийти з зони комфорту і створити навколо себе зону непередбачуваності.

Терези

Якими б неприємними не були слова, які ви сьогодні можете почути від когось із близьких вам людей, не беріть їх близько до серця: людина таким чином виплесне власне роздратування.

Скорпіон

Сьогодні – втім, як і завжди – не рекомендується бажати зла будь-кому, навіть якщо ця людина об'єктивно заслуговує на небесну кару: цього дня закон бумеранга може дати про себе знати блискавично.

Стрілець

День сприятливий для того, щоб розпочати своє життя з чистого аркуша, щоправда, сьогодні можна лише планувати рішучі дії: для того, щоб втілити свої наміри в життя, сил наразі не вистачить.

Козоріг

Запорукою успіху у професійній діяльності, основи якого закладаються в цей час, є… мрії: втілити в життя вдасться нереальні – на вашу думку – плани.

Водолій

День, коли найкращим проведенням часу виявиться... бездіяльність: відмовившись від фізичної активності, ви зможете налаштуватися на інтелектуальну хвилю, яка допоможе вирішити всі питання.

Риби

Не найкращий день для вирішення нагальних проблем, тому потрібно відволіктися від думок про них, зайнявшись незначними, проте необхідними роботами – наприклад, прибиранням своєї оселі.

Статьи по теме
Гороскоп на 12 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати
Гороскоп на 12 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати

День, коли категорично не можна нікуди поспішати: будь-який вчинок – і особливо рішення – здійснені поспіхом, виявляться помилковими.
12.05 — 421

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати
Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати

День спокійної та неквапливої енергетики, коли категорично не рекомендується поспішати.
28.11.23 — 1878

Гороскоп на 29 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати
Гороскоп на 29 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати

День, коли необхідно уникати поспіху: чим би людина не займалася, діяти необхідно вдумливо і неквапливо.
29.10.23 — 1235