Контракти.ua

268  —  09.03
У посольстві США попереджають про "неминучий" напад на Москву з боку "екстремістів"
У посольстві США попереджають про

Посольство США в Росії попередило, що "екстремісти" планують теракт у Москві, через кілька годин після того, як російські спецслужби заявили, зірвали запланований обстріл синагоги терористами "Ісламської держави".

Про це пише Reuters.

"Посольство відстежує повідомлення про те, що екстремісти мають плани нападу на великі зібрання в Москві, зокрема концерти, і громадянам США слід рекомендувати уникати великих зібрань протягом наступних 48 годин", – йдеться в повідомленні на сайті посольства Сполучених Штатів у Росії.

Це повідомлення посольство США оприлюднило за кілька годин після того, як ФСБ заявила, що зірвала напад на синагогу в Москві, який нібито здійснив осередок угруповання "Ісламської держави" (ІДІЛ).

Досі залишається незрозумілим чи пов’язані ці дві заяви між собою.

Слідом за США, Британія, Канада, Південна Корея та Латвія також закликали своїх громадян обмежити поїздки до Росії, а також тих, хто на території РФ, виїхати за межі країни.

Рекомендації Сполучених Штатів щодо подорожей до Росії мають рівень 4 – "Не подорожувати".

Статьи по теме
Росії потрібне
Росії потрібне "замороження" війни в Україні для підготовки до нового наступу, — ISW

Росія готова скористатися будь-яким припиненням бойових дій і "замороження" війни, щоб підготуватися до ймовірного майбутнього наступу на території України.
25.05 — 211

В ГУР розповіли про запаси ракет у Росії та динаміку виробництва
В ГУР розповіли про запаси ракет у Росії та динаміку виробництва

Наразі Російська Федерація має близько 270 одиниць крилатих ракет ЗМ-14 "Іскандер". Ворог щомісяця виробляє до 40 одиниць.
01.05 — 244

РФ може воювати з Україною з нинішньою інтенсивністю щонайменше два роки, - розвідка Литви
РФ може воювати з Україною з нинішньою інтенсивністю щонайменше два роки, - розвідка Литви

Литовська військова розвідка оцінює, що Росія матиме достатні ресурси для ведення війни проти України із нинішньою інтенсивністю, вірогідно, принаймні щонайменше два роки.
07.03 — 256