Контракти.ua

381  —  01.03
Яка погода буде в Україні на початку березня: синоптики здивували прогнозом
Яка погода буде в Україні на початку березня: синоптики здивували прогнозом

Вдень тепло, а вночі очікуються заморозки.

У перший день весни температура повітря очікується вищою за норму, однак не минеться без заморозків і снігу в деяких регіонах України. Пише ТСН. 

Про це повідомив "Укргідрометцентр".

1 березня

У п’ятницю найвища температура повітря очікується на заході України — в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій і Чернівецькій областях. Тут повітря прогріється до +15…+19 градусів.

На півдні, а також у центральних і північних районах погнозується від 7 до 12 градусів вище нуля.

Однак на сході буде трохи прохолодніше. В Донецькій, Луганській і Харківській областях упродовж дня очікується +6…+9 градусів. А вночі в цій частині України вдарять морози до 4 градусів.

2 березня

В суботу погода не зазнає суттєвих змін, тож на всій території України синоптики прогнозують сонячну погоду. Найвищі температурні показники збережуться на заході — до +19 градусів.

У південних і центральних областях синоптики прогнозують +9…+11 градусів. До того ж на півдні України вночі будуть невеликі заморозки.

Також морозна погода вночі утримається на сході. В Харківській, Луганській і Донецькій областях уночі температура спаде до 3 градусів морозу, проте вдень у цих регіонах очікується сонячна погода та до 10 градусів тепла.

3 березня

В неділю температура стане трохи нижчою, а вночі в більшості областей будуть навіть невеликі заморозки. Нижче нуля температура опуститься вночі на півночі, півдні, в центрі та на сході України.

Протягом дня найвища температура буде в західних регіонах — до +15 градусів. На північному сході впродовж дня очікується +6…+8 градусів.

Опадів у цей день не передбачається. У всіх областях синоптики прогнозують мінливу хмарність.