Контракти.ua

240  —  21.02
В Україні вдарять морози до 9 градусів, піде сніг: синоптики дали детальний прогноз на середу
В Україні вдарять морози до 9 градусів, піде сніг: синоптики дали детальний прогноз на середу

У середу, 21 лютого, погода в Україні залишиться майже без змін. Проте в деяких регіонах завтра можливі опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

Про це повідомила українська синоптикиня Наталка Діденко. Так, опади очікуються на півночі та заході країни, а також частково дощі зачеплять Харківщину, Черкащину, Полтавщину та Вінниччину. У решті регіонів України опадів не передбачається. Пише OBOZ.UA.

Вночі буде прохолодно, температура коливатиметься від +2 до -5 градусів, на сході країни можливі показники від -6 до -9 градусів, а на заході та півдні очікується невелике підвищення температури до плюсових позначок.

Протягом дня середи очікується тепла погода, температура повітря буде коливатися в межах +2 до +6 градусів, на півдні та заході країни від +4 до +9 градусів, а на сході від 0 до +3 градусів.

У Києві завтра буде хмарно та волого. Вночі температура становитиме близько нуля, а вдень очікується потепління до +5 градусів.

Як повідомляв OBOZ.UA, синоптики попередили, що в Україну найближчими днями повернуться морози та дощ із мокрим снігом. Погода переважно буде хмарною, проте будуть і прояснення.