Контракти.ua

435  —  11.02
Затишшя перед хуртовинами: коли Україну накриє нова хвиля снігопадів
Затишшя перед хуртовинами: коли Україну накриє нова хвиля снігопадів

Синоптики уточнили прогноз погоди для України та розповіли, коли повернуться рясні снігопади.

Про це свідчать дані порталу Ventusky. Пише apostrophe.ua.

Снігова погода повернеться до України наприкінці другої декади місяця. Істотні снігопади синоптики прогнозують уже наступного тижня.

Погода в Україні - 17 лютого

Увечері рясні снігопади синоптики прогнозують у північних, центральних та південних регіонах України. Опади у вигляді снігу також очікуються на узбережжі Азовського моря.

Погода в Україні - 18 лютого

Зранку 18 лютого в Україні очікується аналогічна погода.

Увечері смуга снігопадів переміститься на схід України, зачепивши Донецьку, Луганську та Харківську області.

Погода в Україні - 19 лютого

Вранці 19 лютого снігова погода переважатиме у західних, північних, частинах центральних та східних областях. Також сніг синоптики прогнозують на Одещині.

Увечері 19 лютого снігова погода частково відступить із України. Опади у вигляді снігу прогнозуються у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській, Сумській та Донецькій областях.

Погода в Україні - 20 лютого

Вранці 20 лютого рясні снігопади будуть на заході України. Також снігова погода очікується у Рівненській, Житомирській, Сумській, Харківській, Донецькій та Луганській областях, а також на узбережжі Азовського моря.

Увечері, 20 лютого, буде схожа погода. Рясні снігопади пройдуть у західних та південно-східних областях. Невеликий сніг синоптики також прогнозують у частині західних та центральних регіонів.