Контракти.ua

348  —  30.01
Гороскоп на 30 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли треба вірити у власні сили
Гороскоп на 30 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли треба вірити у власні сили

День, який ідеально підходить для старту будь-яких – навіть найскладніших – проєктів в усіх сферах діяльності.

Обставини для цього складуться максимально сприятливі, тому найголовніше – вірити у власні сили, в такому разі будь-яке завдання буде до снаги. А ось сумніви призведуть до того, що можливості будуть втрачені, чого категорично не можна допускати. Занижену самооцінку обов'язково треба "прокачати", посібників, як діяти в цьому сенсі – безліч. Пише ТСН. 

Овен

До надходження несподіваного – а тому особливо приємного – прибутку, який можливий цього дня, необхідно поставитися з максимальною відповідальністю: не варто витрачати все й одразу.

Телець

На пропозицію обійняти нову посаду, незважаючи на її привабливість, не варто одразу ж відповідати згодою: потрібно зважити всі доводи "за" і "проти" і лише потім ухвалювати рішення.

Близнята

Ухвалюючи важливе рішення, добре подумайте, перш ніж діяти, але визначившись із ним, не допускайте жодної краплі сумнівів – вони відберуть у вас сили, необхідні для того, щоб зробити казку реальністю.

Рак

День, коли можна вирішувати питання, пов'язані з нерухомістю: тим, хто продає, вдасться отримати потрібну суму, а тим, хто купує, – знайти практично ідеальний варіант за цілком прийнятну ціну.

Лев

Незважаючи на те, що дрібні професійні та господарські відносини можуть вимагати багато уваги, зосередитися все ж краще на глобальному проєкті – для його втілення в життя складуться всі необхідні умови.

Діва

Представники вашого знака, мабуть, єдині у всьому зодіакальному колі, яким потрібно не працювати, а відпочивати: останнім часом ви багато – і плідно – трудилися, треба відновити сили.

Терези

Обман завжди виходить назовні, але сьогодні особливо важливо не брехати – надто рідним і близьким: невідомо, як вони відреагують, дізнавшись правду, – можуть взагалі вам не пробачити.

Скорпіон

Зірки застерігають вас від будь-якого ризику, який сьогодні навряд чи виявиться благородною справою – найімовірніше, доведеться не виграти, а програти, тож краще не робити різких рухів.

Стрілець

Тим із вас, хто давно хотів зайнятися справою своєї мрії, варто зробити це саме сьогодні: обставини складуться таким чином, що вона принесе не лише очікуване задоволення, а і прибуток.

Козоріг

Сьогодні вам не лише можна, а і треба спілкуватися: розмови не будуть порожнім проведенням часу – факти, які стануть вам відомими, виявляться корисною інформацією для роздумів.

Водолій

Будьте уважними до ідей, які сьогодні можуть спасти вам на думку, навіть якщо на перший погляд вони здадуться вам нездійсненними: вони допоможуть вам ухвалити важливе професійне рішення.

Риби

Важливо виявляти терпіння до рідних людей, особливо якщо вони значно перевершують вас за віком: згадайте про те, що і ви колись опинитеся в їхньому становищі.