Контракти.ua

1111  —  25.09
Літо продовжується: чим здивує погода в Україні наприкінці вересня
Літо продовжується: чим здивує погода в Україні наприкінці вересня

Синоптики дали прогноз на 25-28 вересня в Україні

Перший осінній місяць цього року радує українців теплою погодою, яка триватиме ще аж до жовтня. Найближчими днями в деяких областях України температура повітря сягатиме 26-29 градусів. Пише telegraf.com.ua. 

Про це свідчить прогноз погоди на сайті Укргідрометцентру. Синоптики обіцяють, що останній тиждень вересня не принесе до країни опади. Тому можна буде насолодитися сонячною та досить теплою погодою.

25 вересня по всій країні буде хмарно, без опадів. Температура повітря підійматиметься в середньому до +27-29 градусів. При цьому в деяких областях на західній Україні максимальна температура може досягати лише +22 градусів.

У вівторок, 26 вересня, також буде хмарно. Середня температура повітря в областях буде триматися на рівні +25-27 градусів. Вночі тим часом стовпчики термометрів опускатимуться до позначок +12-14 градусів.

27 вересня українців порадує сонячна погода. У цей день температура повітря сягатиме +26-28 градусів. Однак уночі температура може падати до +10 градусів у деяких областях країни.

У четвер, 28 вересня, синоптики також обіцяють теплу та сонячну погоду. Температура повітря буде на рівні +26-28 градусів у середньому. Мінімальна температура вночі — +9 градусів у східних областях.