Контракти.ua

370  —  25.09
Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна зрушити гори
Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна зрушити гори

День, коли завдяки потужній позитивній енергетиці можна зрушити гори – причому як у переносному, так і в буквальному значенні слова.

Головне в такій ситуації – окреслити мету, причому свою, а не нав'язану кимось – друзями, батьками, пресою, громадською думкою. Розглядаються лише справді серйозні, глобальні та грандіозні проєкти, від дрібних справ і господарських клопотів краще відмовитися – сили і час у такому разі будуть витрачені даремно. Пише ТСН. 

Овен

Коли треба діяти активно, вас зазвичай не доводиться вмовляти, тому сьогодні, працюючи швидко й наполегливо, ви зможете досягти дуже важливої та вагомої мети, яку поставили перед собою.

Телець

Надмірна емоційність, яку ви сьогодні відчуватимете, може завадити реалізації важливих проєктів і внесе дисонанс у взаємини з людьми навколо – як колегами, так і близькими.

Близнята

Не варто витрачати запас енергії, яку ви матимете в цей час, на дрібниці на кшталт прибирання в будинку або сортування документів – на порядку денному мають стояти лише глобальні проєкти.

Рак

Представники вашого знака, мабуть, єдині у всьому зодіаку, кому не рекомендується братися до штурму нових професійних вершин – принаймні доти, доки не будуть завершені старі.

Лев

День сприятливий для спілкування з близькими людьми – друзями чи рідними: звісно, для вечірок нинішній час не найвдаліший, але зустрітися та поспілкуватися з тими, кого любите, не лише можна, але і треба.

Діва

Не варто відмовлятися від проєкту, який останнім часом зупинився: необхідно визначити причини гальмування, виправити помилки – і тоді вам вдасться завершити роботу навіть швидше, ніж планували.

Терези

Чим би ви сьогодні не займалися, орієнтуватися треба не на результат, а на процес: у такому разі вам вдасться не лише отримати задоволення від виконуваної роботи, що вже доволі важливо, але й досягти гарного результату.

Скорпіон

Вирішуючи важливе питання ділової властивості, ви можете відчути, що самостійно не впораєтеся, в такому разі необхідно подумати про залучення старих зв'язків – люди будуть раді вам допомогти.

Стрілець

Зіткнувшись із серйозною професійною проблемою, не поспішайте сприймати її як трагедію: проаналізуйте свої останні дії – так ви зможете виявити скоєну помилку та виправити її.

Козоріг

Від фізичних навантажень будь-якої властивості сьогодні краще відмовитися: вони відберуть у вас масу енергії, а результат на виході виявиться нульовим, тому краще присвятити день відпочинку, незважаючи на його будній статус.

Водолій

Важливими шансами, які нададуть вам сьогодні зірки, необхідно скористатися без зволікань: передусім вони торкнуться професійної діяльності, але і в особистому житті "позіхати" не варто.

Риби

Представникам вашого знака бажано зайнятися створенням плацдарму для подальших професійних дій: експромт не дасть бажаних результатів, тому бажано добре підготуватися.