Контракти.ua

870  —  06.09.23
Спека почне відступати: синоптики дали детальний прогноз до кінця тижня в Україні
Спека почне відступати: синоптики дали детальний прогноз до кінця тижня в Україні

В Україні до кінця поточного тижня (10 вересня) спека на півдні та сході почне поступово спадати. На заході країни температура повітря навпаки підвищиться на кілька градусів.

Новий прогноз погоди був опублікований на сайті Укргідрометцентру. Опадів із середи до неділі синоптики не прогнозували. Пише OBOZREVATEL.

У середу, 6 вересня, на заході буде +25 максимум, у центрі й на півночі приблизно +26, на півдні та сході – до +29 градусів.

У четвер, 7 вересня, температура на півночі й частково на сході впаде (повітря вдень прогріється до +24 градусів максимум). У деяких західних областях день буде теплішим за попередній (до +26, а на Закарпатті до +27 градусів). На півдні спека теж спаде. Термометри покажуть максимум +27.

У п'ятницю, 8 вересня, температура зміниться не суттєво, хоча в деяких областях у східному регіоні вона впаде ще на кілька градусів. Найнижчою вона буде на Луганщині (максимум до +20 вдень), Донеччині й Сумщині (до +21), Харківщині, Полтавщині, Дніпропетровщині (до +22).

У суботу, 9 вересня, місцями на заході очікується погода ще на градус тепліша. На Закарпатті, наприклад, повітря прогріється до +29. На півдні спека навпаки спаде в середньому на один градус. Максимум буде +26 (хоча на Одещині +27).

У неділю, 10 вересня, прогноз погоди поки що залишається приблизно таким самим, як і на суботу. Сильної спеки по країні не очікується, як і опадів.

Як писав OBOZREVATEL:

– Цього тижня над більшою частиною Східної та Центральної Європи очікується антициклональний тип атмосферної циркуляції. В Україні це підвищить температуру та значно знизить вологість.

– Раніше синоптикиня Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух заявила, що восени погода буде достатньо теплою й навіть засушливою.