Контракти.ua

2514  —  06.09.23
Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли наші розумові здібності покращаться
Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли наші розумові здібності покращаться

Нинішній день – час посилення розумових та інтелектуальних здібностей.

Можна як отримувати, так і передавати іншим знання та пов'язані з ними навички, а також швидко відшукати необхідне в будь-яких джерелах: робота, на яку інколи йде кілька годин, буде зроблена буквально за хвилини. Стосується це не лише інформації, а й будь-якої сфери життя та діяльності. Пише ТСН. 

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 6 вересня для Овнів

Не дозволяйте собі діяти за принципом «крок вперед і два назад»: якщо ви ухвалили рішення, не відступайте від нього в жодному разі, інакше так і метатиметеся з боку в бік.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 6 вересня для Тельців

Спілкуватися сьогодні можна тільки з тими, хто вам дійсно приємний, а от людей, які викликають негативні емоції, краще проігнорувати під якимось пристойним приводом.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 6 вересня для Близнят

Велика можливість того, що вас захочуть втягнути в авантюру: будьте максимально обережними і не дайте спокусити себе великим прибутком або привабливою посадою — всі пропозиції виявляться ошуканством.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 6 вересня для Раків

Відсутність взаємного розуміння, яке виникне між вами і коханою людиною в цей час, — лише відображення положення зірок, так що переживати з цього приводу не варто.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 6 вересня для Левів

Найкращий спосіб ні з ким не посваритися – це скоротити спілкування до мінімуму, благо режим карантину цьому сприяє – щодо домашніх, то від них потрібно ізолюватися, пояснивши це важливою роботою.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 6 вересня для Дів

Цього дня легко буде зрозуміти зміст старовинного прислів'я «язик мій – ворог мій»: сказавши зайве, ви легко наживете собі ворога, тому краще на якийсь час дати обітницю мовчання.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 6 вересня для Терезів

Взаємини з близькою людиною може вийти на новий рівень: так, ті, хто давно – але, на жаль, без бажаного результату – зустрічаються, можуть розраховувати на довгоочікувану пропозицію руки та серця.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 6 вересня для Скорпіонів

Ставши володарем чужої таємниці, не поспішайте розповідати про неї іншим людям, навіть якщо вам здасться, що вона тягне на повноцінну сенсацію – у результаті ви можете потрапити до неприємної історії.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 6 вересня для Стрільців

Однією з найбільш затребуваних якостей для людей вашого знака сьогодні стане щедрість: чим більше ви віддасте, тим соліднішою буде віддача – вищі сили вміють бути вдячними.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 6 вересня для Козорогів

Зайва балакучість ще нікого не доводила до добра – вам варто сьогодні пам'ятати про цю нехитру істину: менше кажіть, якщо, звичайно, не хочете, щоб ваші секрети дізналися всі навколо.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 6 вересня для Водоліїв

Від важливих справ сьогодні бажано відмовитися, а щоб не гаяти дорогоцінний час, займіться наведенням ладу в робочих паперах – останнім часом ви неабияк запустили документацію.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 6 вересня для Риб

Небажано гальмувати на шляху до важливої професійної мети: вам може здатися, що дорога до неї нескінченна, а насправді залишилося зробити лише кілька кроків, щоправда, вони вимагатимуть зусиль.