Контракти.ua

747  —  05.08.23
Частину України накриють дощі і грози: синоптики уточнили прогноз на вихідні
Частину України накриють дощі і грози: синоптики уточнили прогноз на вихідні

На вихідних, 5 та 6 серпня, частину регіонів України накриють дощі з грозами. Переважно дощитиме у західних областях нашої держави.

При цьому денна температура переважно перевищуватиме 30 градусів. Про це свідчать дані Укргідрометцентру. Пише OBOZREVATEL.

Так, у суботу, 5 серпня, дощі прогнозують у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській. Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській та Волинській областях, при цьому дощі можливі і вночі, й удень. Переважно вони будуть короткочасними, хмарність – мінлива.

На решті території України опадів у суботу не очікується.

Водночас субота буде досить спекотною. На заході нічна температура коливатиметься від +17 до +20, на решті територій – від +20 до +24. Вдень повітря прогріється до +29...+33 градусів на заході, у Кіровоградській, Херсонській, Запорізькій областях – до +35...+37 градусів, на решті території денна температура коливатиметься у діапазоні від +31 до+35.

У неділю, 6 серпня, дощі прогнозують  у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській. Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській та Волинській, а також у Чернівецькій та Вінницькій областях.

На заході спека спаде до +18...+21 вночі. Вдень у Чернівецькій, Івано-Франківській та Львівській областях стовпчик термометра показуватиме +21...+25. Натомість посилиться спека на півдні та сході. У Криму, на Херсонщині, Запоріжжі, Миколаївщині, Луганщині та Донеччині максимальні температурні показники можуть сягнути від +35...+36 до +37...+38 градусів, на решті території від +34...+35 до +35...+36 градусів. Без опадів.