Контракти.ua

4399  —  04.08
Спека в Україні посилюватиметься: карти погоди до 7 серпня
Спека в Україні посилюватиметься: карти погоди до 7 серпня

Починаючи із четверга, 3 серпня, в Україні очікується різке підвищення температури повітря і щодня спека лише посилюватиметься.

Якою буде погода в різних регіонах України до кінця тижня розповідає "Апостроф" із посиланням на Укргідрометцентр. Пише apostrophe.ua.

Так, у  п'ятницю, 4 серпня, спека лише посилиться. На півночі, півдні, у центрі та на сході температура повітря сягне 32 градусів. А от на заході буде дещо свіжіше через дощову погоду - там стовпчики покажуть від 26 до 28 градусів. Зокрема, короткочасні опади з грозами очікуються у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Субота, 5 серпня, буде сонячною для жителів майже всієї України, окрім західних областей. На більшості територій термометри покажуть близько 33 градусів, а подекуди й всі 35. При цьому, у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях очікуються помірні дощі з грозами, а температура коливатиметься від 29 до 31 градуса.

У неділю, 6 серпня, ситуація суттєво не зміниться, а температура повітря стане ще вищою - на сході та півдні вона сягне 37 градусів. А от на заході так само дощитиме. Дощі цього дня очікуються також на Вінниччині та Хмельниччині.

У понеділок, 7 серпня, спека почне спадати у більшості областей України. На заході України термометри покажуть 19-20 градусів та очікуються короткочасні дощі зі сливами. У центрі та на півночі стовпчики термометрів сягнуть 31 градуса, при цьому також дощитиме в цих регіонах. А от на сході та на півдні температура 35 градусів все ще триматиметься, попри помірну хмарність.