Контракти.ua

623  —  14.06.23
В Україну повертається майже 30-градусна спека: де та коли розжарить
В Україну повертається майже 30-градусна спека: де та коли розжарить

Впродовж тижня періодично в Україні очікуються дощі та грози.

Найближчого тижня в Україну повернеться літнє тепло - у багатьох областях температура підніматиметься до +26°...+29°. Також весь тиждень місцями очікуються дощі та грози. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Тиждень в Україні розпочнеться з похмурої та прохолодної погоди. Місцями пройдуть дощі та зливи, а стовпчики термометрів у більшості областей покажуть +16°...+22°. На заході України буде близько +13°...+15°.

У середу, 14 червня, невеликі дощі, місцями грозами, очікуються в західних областях, а також у Житомирській, Вінницькій, Донецькій областях та в Криму. По всій країні переважатиме невелика хмарність, а повітря прогріється до більш комфортних +19°...+26°.

В середині місяця, 15 червня, потепління в Україні продовжиться. У більшості областей повітря прогріється до комфортних +24°...+26°, лише на крайньому заході очікується близько +21°...+23°. А місцями в центральних областях і на півдні стовпчики термометрів піднімуться до +26°...+28°. На заході та південному сході дощитиме.

Перед вихідними, 16 червня, на заході України буде багато гроз, проте на температуру вони суттєво не вплинуть, лише у Львівській області стовпчики термометрів впадуть до +18°. На решті території України буде сухо, а повітря прогріється до +25°...+28°.

На вихідних, 17 і 18 червня, в Україні стане ще тепліше. Температура практично по всій країні підніметься до +25°...+29°, лише місцями на заході буде +22°...+24°. Також у західних областях і в Криму покапають невеликі дощі.

Статьи по теме
Україну накриють люті морози до -30°: якою буде погода 2 лютого
Україну накриють люті морози до -30°: якою буде погода 2 лютого

Українців заклликають бути уважними й обережними через погіршення погодних умов.
02.02 — 181

До -28 вже цієї ночі: скільки днів протримаються люті морози
До -28 вже цієї ночі: скільки днів протримаються люті морози

В Україні 2–4 лютого очікується пік сильних морозів, після чого холод поступово почне слабшати. Відчутне потепління прогнозують уже невдовзі.
01.02 — 268

Морози до -30: Україну накриє найхолодніша хвиля зими
Морози до -30: Україну накриє найхолодніша хвиля зими

В Україні наприкінці січня - на початку лютого очікується різке похолодання. Температура повітря в окремих регіонах може опускатися до -30 градусів, оголошено високий рівень небезпеки.
29.01 — 240