Контракти.ua

470  —  10.06
Погода в Україні буде не дуже приємною: прогноз синоптиків на найближчі дні
Погода в Україні буде не дуже приємною: прогноз синоптиків на найближчі дні

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідних 10-11 червня буде не найприємнішою, особливо якщо не вдасться уникнути перебування на вулиці.

У суботу опади очікуються у половині регіонів, а в неділю дощі пройдуть по всій країні. Пише apostrophe.ua.

Погода у суботу 10 червня

У західних областях термометри покажуть +20…+23 °C, у центральних, східних, південних та північних — +26…+29 °С. Без опадів очікується хмарна погода лише в Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській та Черкаській областях. На решті території країни пройдуть помірні дощі з грозами.

Враховуючи такий прогноз погоди, заздалегідь запасіться пломбіром та сорбетом, щоб у суботу не виходити з дому, але при цьому смачно відзначити Всесвітній день морозива.

Погода в неділю 11 червня

Усю Україну в неділю накриють дощі із грозами. Радимо одягатися тепліше, особливо вранці - вітер буде вологим. На заході, сході та півночі країни очікується +19…+21 °С, у південних та центральних регіонах повітря прогріється до +23…+25 °С.

Погода в понеділок 12 червня

Дощова погода затримається. На заході та сході України, а також на Херсонщині пройдуть помірні дощі з грозами. У Києві, центрі, на півночі та півдні місцями очікуються короткочасні дощі. Погода на початку тижня буде прохолодною, в середньому +18...+21 °С.

Статьи по теме
На Україну насувається холодна та дощова погода: синоптики дали прогноз на жовтень
На Україну насувається холодна та дощова погода: синоптики дали прогноз на жовтень

Яка погода погодиться українців наступного місяця?
вчера, 18:27 — 403

Якою буде зима в Україні
Якою буде зима в Україні

Погода в Україні цієї зими може принести сюрприз – існує ймовірність колапсу полярного вихору. Холод, який формується на Північному полюсі і дійде до США, Канади і Європи, зробить цю зиму холоднішою та принесе більші снігопади.
22.09 — 453