Контракти.ua

4516  —  08.06.23
Синоптик назвав дату, коли в Україні зіпсується погода
Синоптик назвав дату, коли в Україні зіпсується погода

Незабаром дощів у нашій країні стане більше, температура повітря впаде.

В Україні до кінця тижня очікується тепла погода, лише в деяких регіонах можливі короткочасні невеликі дощі. Але вже на вихідних погодні умови засмутять українців.Пише УНІАН. 

Як прогнозує синоптик Ігор Кібальчич, в суботу, 10 червня, в більшості областей погода зіпсується, повідомляє Meteoprog.

У суботу пройдуть помірні, в Криму - значні дощі. Місцями грози та шквали, 15-20 м/с. Температура повітря вночі +13...+18°C, вдень +23...+28°C.

У неділю, 11 червня, очікується нестійка погода з дощами і грозами в західних, південно-східних областях і Криму. В інших регіонах без істотних опадів.

Також Кібальчич прогнозує падіння температури повітря в останній вихідний цього тижня:

"Вітер північно-східний, 7-12 м/сек, місцями пориви, 15-20 м/сек.Температура повітря вночі +10...+15°C, вдень +18...+23°C".

Похолодання в Україні - прогноз від Діденко

Раніше синоптик Наталка Діденко прогнозувала, що на вихідних дощів побільшає, нашу країну накриє похолодання. "Стане більше дощів на вихідних, 10-11 червня, і, відповідно, трохи похолоднішає", - каже вона.

Статьи по теме
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер

Синоптики попередили про наближення арктичного повітря, яке відчутно знизить температуру повітря в Україні вже найближчими днями.
вчера, 12:27 — 215

Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня
Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня

Атмосферний тиск трохи знизився, тож 3 квітня по всій країні очікуються помірні опади.
вчера, 07:39 — 280

Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди
Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди

Синоптикиня попереджає про похолодання вже наступного тижня.
02.04 — 333