Контракти.ua

100018  —  28.05
Готуйте парасольки: синоптики розповіли, яким буде початок червня в Україні
Готуйте парасольки: синоптики розповіли, яким буде початок червня в Україні

Майже у всіх регіонах нашої країни початок червня ознаменується дощами. Суттєвого підвищення температури чекати поки що не варто, навпаки, разом із опадами у деяких областях України очікується суттєве похолодання.

Місцями в перші дні літа синоптики прогнозують лише +14 градусів. Про це повідомляє Gismeteo. Пише OBOZREVATEL.

У Києві на початку літа очікується суттєве похолодання. За прогнозом синоптиків, 1 червня у столиці буде лише +18 градусів та сильний дощ. Також у перших числах червня прогнозується гроза у Києві. До 5 червня температура повітря підвищиться, проте суттєвої спеки поки що чекати не варто.

Одеса зустріне перші дні літа також із дощами. Опади у місті очікуються у період з 1 по 4 червня. Температура повітря у місті на чорноморському узбережжі буде помірною. Найближчими тижнями стовпчики термометрів в Одесі вище +25 градусів не піднімуться. Нічна температура очікується на рівні 15-17 градусів тепла.

У Львові синоптики прогнозують на початку літа суттєве похолодання. У ніч проти 1 червня температура опуститься до +8 градусів. Протягом дня очікується лише 14 градусів тепла. У цьому місті, як і у багатьох інших у перші числа червня, ймовірно, йтиме дощ. Опади припиняться після 3 червня, а температура повітря прогріється до +23.

У Миколаєві на початку літа буде значно тепліше, ніж у Львові. Однак і тут, за прогнозом синоптиків, у перші числа червня слід чекати дощів. Опади можливі з 1 по 4 червня. Температура повітря у ці дні становитиме 24-26 градусів тепла.

У Рівному на початку літа також варто готуватись до похолодання. У перші числа червня синоптики прогнозують лише 16-18 градусів тепла. Зниження температури супроводжуватиметься дощами. Проте вже з 4 червня дощі припиняться – очікується сонячна погода. Також прогнозується потепління до 21-24 градусів тепла.

У Запоріжжі, як і в багатьох інших українських містах, початок літа буде дощовим. Грозові дощі з кінця травня продовжаться на початку червня. Температура повітря прогнозується на рівні 23-25 градусів тепла.