Контракти.ua

929  —  26.04.23
Синоптики попереджають про новий атмосферний фронт над Україною: чи потішить погода теплом
Синоптики попереджають про новий атмосферний фронт над Україною: чи потішить погода теплом

Наприкінці тижня на заході прогнозують заморозки на поверхні ґрунту.

В Україні протягом цього тижня очікується проходження нового атмосферного фронту. Саме тому сонячна погода чергуватиметься з дощами. Після проходження фронту у деяких регіонах очікується зниження температури. Пише ТСН. 

Про це повідомила синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха.

У середу, 26 квітня,  на заході, півночі, центрі та в Одеській областях дощитиме. У Карпатах - ще й мокрим снігом. На решті території переважно без опадів. Температура вночі становитиме +3-10°. Вдень у західних, Житомирській, Вінницькій областях стовпчики термометрів покажуть + 6-11°. На решті території = 13-18° тепла. На сході та півночі повітря прогріється до + 21°.

У четвер, 27 квітня, вдень у більшості центральних, південних та східних областей будуть помірні дощі. На заході - без опадів. Температура вночі становитиме +1-8°. У західних областях на поверхні ґрунту прогнозують заморозки 0-3°. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до +8-13°. У південних та східних областях вночі прогнозують +5-10°, а вдень +16-21°.

У п'ятницю, 28 квітня, вночі на Лівобережжі, в Одеській та Миколаївській областях, вдень у східних та південно-східних областях короткочасні дощі, місцями грози. На решті території без опадів.

На Лівобережжі вночі обіцяють +6-12°, а вдень +15-20°. На решті території країни вночі буде 1-7° тепла, а вдень повітря прогріється до +8-14° тепла. На Закарпатті стовпчики термометрів піднімуться до +12-18°. У західних, більшості північних та центральних областей на поверхні ґрунту місцями будуть заморозки 0-3°.

Нагадаємо, синоптик Ігор Кібальчич повідомляв, що дощі в Україні триватимуть до кінця квітня. Загалом найближчим часом погода буде мінливою. Атмосферні фронти та циклонічна діяльність сприятимуть випаданню опадів різної інтенсивності.

Статьи по теме
Погода на 13 квітня в Україні: трохи потеплішає, але є неприємний нюанс
Погода на 13 квітня в Україні: трохи потеплішає, але є неприємний нюанс

У понеділок в більшості областей України очікується невеликий дощ.
13.04 — 236

Від морозів до +13: синоптики попередили про погодні контрасти сьогодні
Від морозів до +13: синоптики попередили про погодні контрасти сьогодні

Сьогодні, 11 квітня, в Україні зберігатиметься холодна погода з заморозками, дощами та місцями мокрим снігом. Проте вдень очікується незначне підвищення температури повітря.
11.04 — 341

Незатишна погода і заморозки лишаються, але місцями до +11: де в Україні 9 квітня найтепліше
Незатишна погода і заморозки лишаються, але місцями до +11: де в Україні 9 квітня найтепліше

На температуру в Україні продовжить впливати холодна повітряна маса, але весна не здається.
09.04 — 244