Контракти.ua

276  —  31.03
Половина українців вірять у перемогу до кінця року
Половина українців вірять у перемогу до кінця року

Більше 90% українців вірять у перемогу у війні з Росію. Респонденти демонструють помірний оптимізм щодо термінів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на директора соціологічної служби Центру Разумкова Андрія Биченка під час презентації дослідження, яке транслювалося на Youtube.

За його словами, загалом вірять у перемогу України 93% опитаних, з яких 79,5% повністю впевнені в цьому, а 13,5% скоріше впевнені.

"Що того, коли настане ця перемога, громадяни також демонструють досить помітний оптимізм. Половина опитаних вважають, що перемога України у цій війні наступить ще до кінця цього року", - сказав Биченко.

Крім того, 26% вважають, що перемога буде через один-два роки, ще 7,5% - що через три-п'ять років, а 1% думають, що вона настане не раніше ніж через п’ять років.

Опитування, проводилося Центром Разумкова з 22 лютого по 1 березня 2023 року серед 2020 респондентів. Опитування проводилося лише на тих територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Статьи по теме
Синоптики попередили українців про дощі: де 29 травня зіпсується погода
Синоптики попередили українців про дощі: де 29 травня зіпсується погода

У понеділок, 29 травня, у деяких регіонах України очікується похмура погода з опадами. Температура повітря підніметься максимум до +23 градусів.
29.05 — 303

Як відкрити картку єВідновлення для отримання компенсації
Як відкрити картку єВідновлення для отримання компенсації

У травні в Україні запрацювала програма «єВідновлення». Завдяки їй українці зможуть одержати кошти на ремонт житла, яке постраждало через військове вторгнення РФ.
18.05 — 199

На українців чекає
На українців чекає "сезон дощів" і потепління до +25: синоптик дав прогноз на травень

Українські синоптики розповіли, якою буде погода в нашій країні найближчими тижнями травня - заморозки зникнуть, натомість будуть дощі до 17 числа.
13.05 — 367