Контракти.ua

613  —  26.12.22
Природа допомагає Україні: народний синоптик прогнозує аномальну погоду в січні
Природа допомагає Україні: народний синоптик прогнозує аномальну погоду в січні

Погода в Україні у першій половині січня 2023 року може бути аномально теплою. В більшості регіонів температура підніматиметься до +10 градусів, а на півдні – аж до +16.

Про це повідомив народний синоптик Станіслав Щедрін на своїй сторінці у Facebook 23 грудня. Згідно з його прогнозом, погода до 14-17 січня буде більш характерною для початку квітня. Пише obozrevatel.com.

Щедрін зазначив, що до більшої частини Європи надходитимуть теплі повітряні маси із Сахари та Атлантичного океану. Вони можуть витіснити холодне антарктичне повітря з більшої частини Європейського континенту.

В Україні на початку січня переважатиме тепла погода в усіх регіонах, навіть вночі температура повітря рідко опускатимуться нижче нуля.

"Температурний режим переважно коливатиметься в межах від 0 до +5 градусів у нічний період та до +7...+10 градусів удень. На півдні України до +13...+16, але очікується і багато дощів, уночі подекуди з мокрим снігом", – ідеться в повідомленні.

Водночас у другій половині січня, за словами синоптика, зима вступить у свої права та принесе в Україну снігопади та значне похолодання.