Контракти.ua

744  —  18.12.22
Синоптики попередили українців про небезпечну погоду
Синоптики попередили українців про небезпечну погоду

Синоптики попередили про небезпечні гідрологічні та метеорологічні явища в Україні протягом 17 грудня та першої половини 18 грудня, коли також очікуються сильні пориви вітру та ожеледиця.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр у Facebook.

Небезпечні гідрологічні явища

Протягом 17-18 грудня триватимуть пiдвищення рiвнiв над поточними рівнями:

на дiлянцi Тиси Рахiв-Хуст на 0,3-0,8 м. Можливе утримання води на заплавi річки Тиса-місто Тячiв та початковий вихід води на заплаву річки Тиса-місто Хуст;

в нижнiх течiях річки Латориця та річки Уж на 0,3-0,8 м. Синоптики прогнозують початковий вихiд води на заплаву річки Уж-місто Ужгород, утримання води на заплавi річки Латориця-місто Мукачево. На річці Латориця-місто Чоп зберігається високий шар води на заплавi з пiдтопленням траси село Малі Геєвцi-село Тисянка, (ІІ рiвень небезпеки, помаранчевий);

в нижнiй течiї Боржави на 0,5-0,8 м, очікується вихід води на заплаву, пiдтоплення сiльгоспугiдь ряду сіл в Берегівському та Хустському районах Закарпатської області та траси Шаланки-Великі Ком'яти. Також синоптики попереджають про можливе початкове затоплення траси Мукачево-Рогатин (ІІ рiвень небезпеки, помаранчевий).

Небезпечні метеорологічні явища

У Києві та Київській області до кінця 17 грудня оголошено І рівень небезпечності, жовтий. Зберігається туман, видимість становить 200-500 м. Через це може погіршитися рух транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Раніше ми писали, що погода на вихідних вразить українців своїм розмаїттям — від відчутних морозів у західних та північних областях країни до весняного тепла на півдні.

Статьи по теме
Різка зміна погоди: синоптик дав прогноз на вихідні
Різка зміна погоди: синоптик дав прогноз на вихідні

25 та 26 березня буде дощити.
вчера, 16:36 — 1993

До України йде березневий сніг і мороз: коли чекати на негоду
До України йде березневий сніг і мороз: коли чекати на негоду

Наприкінці березні погода підготувала Україні сюрприз і принесе похолодання зі снігом. Подекуди сніговий покрив може сягати 14-17 сантиметрів. Однак негода протримається доволі недовго.
вчера, 13:36 — 4177

В Україну йде значне похолодання
В Україну йде значне похолодання

В Україні серйозно зміниться погода: синоптик застерегла українців.
вчера, 12:28 — 3394