Контракти.ua

10242  —  28.11.22
З дощами, що змінюватимуться морозами: яким буде грудень в Україні
З дощами, що змінюватимуться морозами: яким буде грудень в Україні

У грудні очікується багато опадів

Попри невеликі морози, які прийдуть в Україну на початку грудня, загалом перший місяць зими обіцяє бути відносно теплим, а сильні морози за прогнозами прийдуть до нашої країни лише ближче до новорічного періоду. Пише telegraf.com.ua.

Як інформує Гісметео, найбільш прохолодним грудень буде у східних областях, а найтеплішим на півдні. Тим не менш, періоду морозів варто чекати і в центральних областях.

Для жителів заходу синоптики сильних денних морозів не прогнозують, проте вночі варто чекати на стабільні "мінуси". Ясна погода у грудні очікується лише у першій декаді місяця, після чого хмари приховають сонце,а дощовий період триватиме практично до кінця року, де його змінять снігопади.

У центральних областях стовпчик термометра опуститься в область нижче за нуль вже з перших днів грудня. Однак до середини місяця туди прийде потепління, яке триватиме майже два тижні, проте, як і в інших областях, ближче до кінця місяця там розпочнеться справжня зима.

Подібна картина спостерігатиметься і у східних областях, де сонячних днів до кінця року буде дуже мало. При цьому, згідно з очікуваннями синоптиків, наприкінці місяця саме там варто чекати найбільш лютих морозів.

Що стосується південних областей, то там грудень буде дуже теплим, а на початку третьої декади стовпчик термометра може піднятися вище +10 градусів.

Статьи по теме
Коли в Україну прийде справжня весна: синоптик назвав дати
Коли в Україну прийде справжня весна: синоптик назвав дати

В Україну знову йде потепління, попри обіцяні лютневі морози й снігопади. Цьогоріч погода дивує своєю мінливістю: уже незабаром теплі повітряні маси з Сахари та Атлантики змінять температурний режим у всіх регіонах.
вчера, 14:17 — 9638

У лютому в Україну прийде коротка
У лютому в Україну прийде коротка "весна"

Наступного тижня в Україні очікується суттєве потепління.
вчера, 12:34 — 12844

Ожеледиця на дорогах та мороз до -10: прогноз погоди на 6 лютого
Ожеледиця на дорогах та мороз до -10: прогноз погоди на 6 лютого

На початку нового робочого тижня, 6 лютого, майже всі регіони нашої країни накриє невеликий сніг. На дорогах очікується ожеледиця, тому треба бути обережними.
вчера, 11:27 — 1096