Контракти.ua

823  —  25.11.22
Яким буде грудень у 2022 році: морози до -12 та багато мокрого снігу
Яким буде грудень у 2022 році: морози до -12 та багато мокрого снігу

Українці хочуть теплої зими, але у погоди свої плани. Приблизний прогноз погоди на грудень 2022 року.

Наближається грудень, з яким почнеться найскладніша зима в історії України. Українці сподіваються на теплу і малосніжну зиму, щоб не мерзнути в своїх будинках. Але що нам обіцяють синоптики? УНІАН склав приблизний прогноз погоди на грудень на основі даних погодних сайтів Gismeteo і Wisemeteo.

Яким буде грудень 2022 року

Прогноз погоди на грудень на двох сайтах багато в чому відрізняється. Зарубіжний ресурс Wisemeteo обіцяє нам теплий і малосніжний грудень з частими "плюсовими" температурами.

А український сайт Gismeteo повідомляє, що грудень буде холодним і з частими снігопадами, а "плюсова" температура буде величезною рідкістю.

Сходяться прогнози в тому, що грудень буде дуже хмарним з одиничними ясними днями, а також в тому, що останній тиждень грудня буде найхолоднішим за місяць.

Детальний прогноз погоди на грудень

Перший тиждень грудня в Києві буде дуже сніжним і похмурим. Сніг буде йти майже кожен день. Ночами очікуються морози.

У другий тиждень грудня снігопади продовжаться, але їхня інтенсивність знизиться. Сніг буде мокрим і іноді переходитиме в дощ. Температура повітря очікується на рівні 0° вдень і -3° ночами. Ймовірна ожеледь на дорогах.

У третій тиждень грудня варто очікувати декількох ясних днів, хоча конкретні дати на сайтах відрізняються. Стане трохи тепліше, але невеликі снігопади продовжаться.

Останній тиждень місяця за прогнозами обох сайтів буде холодним, але переважно ясним і без опадів. Gismeteo прогнозує сильні морози 24-28 грудня з мінімальною температурою -12° вдень. Новий Рік 2023 за прогнозами ми зустрінемо з мокрим снігом і температурою 0°.