Контракти.ua

1389  —  05.11.22
Чи можливий сніг у листопаді: синоптик описав погодну картину останнього місяця осені
Чи можливий сніг у листопаді: синоптик описав погодну картину останнього місяця осені

Деякі синоптики прогнозують сніг у листопаді, а за словами Кібальчича, останній місяць осені в Україні, ймовірно, буде теплим – територія країни буде переважно під впливом антициклонів.

Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич, інформує METEOPROG.UA.

Він зазначив, що згідно з новими останніми розрахунками прогностичних моделей, атмосферна циркуляція в Європі розподілиться таким чином, що через північні та західні регіони проходитимуть циклони та атмосферні фронти, а центральна та східна частини Європи виявляться більшою мірою у владі зон підвищеного атмосферного тиску.

"Територія України перебуватиме в основному під впливом антициклонів і полів підвищеного тиску із заходу та південного заходу. Очікується переважання теплих повітряних мас, тому температурне тло виявиться вищим за норму, особливо в західних областях країни", - пояснив Кібальчич.

За його словами, кількість опадів в останній осінній місяць буде нижчою за кліматичну норму на 15 – 20%, а в західній частині близьку до норми. Опади очікуються переважно у вигляді дощу, а ось формування снігового покриву з урахуванням поточних прогнозів є малоймовірним.

Статьи по теме
Від -16 до +35. Синоптики спрогнозували
Від -16 до +35. Синоптики спрогнозували "сценарій" для погоди у жовтні

Погода у жовтні 2023 року в Україні може бути кординально різною - від спекотних "плюсів" до арктичних "мінусів". За даними синоптиків, другий місяць осені буде з опадами в межах норми і тепліше звичайного.
вчера, 16:27 — 6339

Прогріється до +30. Синоптики дали прогноз в Україні на 27 вересня
Прогріється до +30. Синоптики дали прогноз в Україні на 27 вересня

Погода в Україні 27 вересня, буде по-справжньому літньою. У середньому температура повітря триматиметься на рівні +28 градусів, а на півдні - до +30 градусів.
вчера, 09:16 — 682

Погода в Україні приготувала небезпечні
Погода в Україні приготувала небезпечні "сюрпризи": синоптикиня розкрила подробиці

До України прийшов антициклон, який приніс суху та сонячну погоду.
вчера, 07:45 — 1911