Контракти.ua

1294  —  22.10.22
На вихідні українцям прогнозують осіннє тепло
На вихідні українцям прогнозують осіннє тепло

Погода на вихідних у більшості областей України все ще тішитиме приємним осіннім теплом. Місцями пройдуть невеликі дощі.

Про це Укрінформу повідомили у Sinoptik.ua.

В суботу, 22 жовтня, найтепліше день буде в Івано-Франківській області — там очікується до +16°. У решті регіонів температура повітря відповідатиме календарній нормі. У Львівській, Закарпатській, Чернівецькій та Волинській областях, а також на півдні стовпчики термометра покажуть +15°. У центрі та на заході повітря прогріється до +13°, на сході та півночі — до +11°. Уночі температура повітря коливатиметься від +3° у східних, центральних та північних регіонах до +5-6° на заході та +8° на півдні.

У Харківській, Сумській, Херсонській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях буде хмарно з проясненнями, а на решті території небо затягне хмарами, але дощу не буде.

У неділю, 23 жовтня, жителі Закарпаття зможуть насолоджуватися сонячною погодою за +18-20°. В Івано-Франківській, Львівській та Вінницькій областях очікується +15-17°, але буде хмарно. В інших західних регіонах, а також на півдні повітря прогріється до +15°, на сході, півночі та в центрі — до +13°.

У Київській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях пройдуть невеликі дощі.

Погода на початку тижня обіцяє бути по-справжньому золотою. У Львівській, Івано-Франківській, Одеській та Миколаївській областях синоптики прогнозують до +19°, у Черкаській, Київській та Кіровоградській — до +17°, у Хмельницькій, Чернівецькій, Вінницькій та Тернопільській — до 16°, у Дніпропетровській, Чернігівській та Сумській — до +15°. Найпрохолодніше буде на Харківщині та Луганщині — +11-13°.

Дощі пройдуть лише на Луганщині, на решті території країни буде хмарно з проясненнями.

Згідно з народними прикметами, якщо на Якова, 22 жовтня, випадав сніг, це вважалося передвістям бідного врожаю наступного року. А ось листочки, що залишилися на вишневих деревах, обіцяли швидке потепління. Якщо на Євлампія, 23 жовтня, не було заморозків, на зиму можна було не чекати ще близько місяця, але сильний північний чи східний вітер обіцяв швидке похолодання.

Статьи по теме
Спека не відступає: якої біди вона встигла накоїти та що кажуть синоптики
Спека не відступає: якої біди вона встигла накоїти та що кажуть синоптики

Незабаром українців очікує полегшення.
вчера, 14:16 — 203

Спека сягне свого піку: синоптикиня попередила про рекордні позначки на термометрах
Спека сягне свого піку: синоптикиня попередила про рекордні позначки на термометрах

Зниження температури буде лише за кілька днів.
вчера, 10:36 — 186

Погода в Україні в липні: спека вище +40 градусів, але скоро буде похолодання
Погода в Україні в липні: спека вище +40 градусів, але скоро буде похолодання

Спека в Україні тільки посилюватиметься, хоча деяким регіонам країни все ж пощастить більше.
15.07 — 199