Контракти.ua

907  —  22.10.22
Можна зберігати до року: як заморозити та правильно розморозити вершкове масло
Можна зберігати до року: як заморозити та правильно розморозити вершкове масло

Зараз, коли продукти стрімко дорожчають, є сенс робити запаси.

Шеф-кухарка Анна Вільямс поділилася з Мirror порадами щодо заморожування та розморозить вершкового масла, завдяки яким воно може зберігатися до року без втрати смаку та якості. Пише ТСН. 

Як зберігати вершкове масло

Заморожувати масло абсолютно безпечно. Головне, як і у разі з більшістю речей, які поміщають у морозильник, переконатися, що воно герметично упаковане. Якщо ви придбали великий брикет вершкового масла, краще загорнути його в пергаментний папір, а потім помістити в герметичний контейнер.

Термін зберігання масла в морозильній камері залежить від типу масла. Несолоне масло досить добре зберігається протягом чотирьох-шести місяців, солоне може зберігатися до року.

Як розморожувати вершкове масло

Вона додала, що розморожувати вершкове масло також просто. Якщо вам потрібно дуже швидко розморозити масло, ви можете зробити це в мікрохвильовій печі, використовуючи інтервали в десять секунд, хоча, за словами шеф-кухаря, найкращий спосіб розморозити його в холодильнику, якщо дозволяє час.

Яке розфасування вершкового масла найкраще для зберігання

Головна порада: якщо ви не плануєте щоразу використовувати велику кількість масла, наріжте його кубиками перед заморожуванням, а потім просто використовуйте за необхідності.