Контракти.ua

240  —  17.10.22
ConcordBank продовжує викривати шахраїв, які нібито «допомагають» ЗСУ
ConcordBank продовжує викривати шахраїв, які нібито «допомагають» ЗСУ

Підтримка ЗСУ – це те, що має стати метою будь-якого бізнесу та будь-якого українця. З моменту повномасштабного вторгнення ми всі зрозуміли, що об’єднавшись, навіть невеликими сумами можна зібрати гроші на все, що допомагає пришвидшувати нашу перемогу. Втім, все більше шахраїв вдають із себе надійних волонтерів та створюють фальшиві благодійні організації лише з однією метою – швидко збагатитись.

Конкорд Банк регулярно проводить фінансовий моніторинг, намагаючись контролювати та відстежувати усі фінансові операції, які проводять клієнти. Після однієї з таких перевірок, вдалось виявити шахрайську схему: чоловік 2000-го року народження, який проживає в місті Кам'янське Дніпропетровської області намагався привласнити кошти людей, маскуючи крадіжку «зборами на допомогу ЗСУ».

За словами псевдоактивіста, кошти він збирав за сприяння Дніпровської ОВА. В результаті проведеного розслідування було викрито шахрайську схему та відразу заблоковано рахунок зловмисника. Сума коштів на ньому перевищувала 30000 грн, чоловік встиг обманути лише одну компанію, проте в планах у нього було продовжувати фейкові збори. Гроші було заблоковано банком до з'ясування обставин та винесення вироку.

ConcordBank співпрацює з Дніпровської Обласною воєнною адміністрацією, допомагаючи виявляти шахрайські схеми та зупиняти зловмисників на ранньому етапі. Працівники банку своєчасно реагують на підозрілу фінансову активність клієнтів та проводять внутрішнє розслідування, дані якого потім передають поліції.

Що ж сталося з псевдоактивістом? Кошти на його рахунку було заблоковано (а це нагадаємо – 30 тисяч грн). Надалі вони були конфісковані та надіслані до благодійного фонду, який займається підтримкою ЗСУ.

Конкорд банк також активно долучається до допомоги українській армії: понад 50% свого прибутку направляє на допомогу армії. Загалом за півроку після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну фінансова організація спрямувала на допомогу ЗСУ понад 62 мільйони гривень: як на рахунки благодійних фондів, так і на спеціальний рахунок Національного банку України. Крім того, ConcordBank  із перших днів війни надав своїм клієнтам зручну можливість донатити для ЗСУ у кілька кліків у своєму мобільному додатку.

Як ЗМІ стають інструментом шахраїв?

Засоби масової інформації також можуть стати інструментом поширення пліток та компрометуючої інформації. Вже траплялись ситуації, коли відомі інтернет-ресурси чи телеканали викладали неперевірену інформацію щодо зборів коштів на підтримку ЗСУ.

Далі - більше. У пошуках сенсації, ЗМІ можуть поширювати фейки про волонтерські та благодійні організації, які працюють прозоро.

Зауважте, піддається сумнівам діяльність благодійних організацій, які офіційно зареєстровані, мають на руках запити від конкретних бригад ЗСУ, в яких зазначається, яку допомогу ЗСУ надаватиме волонтер.

Заради хайпу деякі ЗМІ чи інтернет-ресурси, не перевіряючи достовірність отриманої інформації, завдають шкоди репутації волонтерів загалом.

На жаль, це також може стати причиною втрати довіри українців до волонтерів та благодійних фондіві, та, як наслідок, скорочення кількості надходжень. Тож не варто сприяти ворогу, шукаючи зрадників там, де їх немає.

Донатити варто для відомих фондів та волонтерських організацій, які мають офіційні сторінки у соцмережах, та сайти, публікують звіти про свою роботу.

Якщо фонд чи волонтер - новостворений, важливо ретельно перевіряти всю інформацію у ЗМІ та соцмережах про нього перш, ніш поширювати реквізити.

ConcordBank як відповідальна фінансова установа продовжуватиме контролювати операції за рахунками клієнтів та викривати шахрайські схеми, аби вся допомога ЗСУ була спрямована на нагальні потреби нашої армії.

Статьи по теме
Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P
Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P

У XRP ціна, як і вартість інших криптовалют, постійно коливається, що викликає інтерес у інвесторів, трейдерів та ентузіастів. Україна не стала винятком. Криптобіржі – одні з головних складових крипторинку, оскільки саме на цих платформах відбувається купівля, продаж та обмін криптовалют.
11.11 — 414

Як формується курс валют?
Як формується курс валют?

Курс валют — це відношення вартості однієї валюти до іншої, яке визначає, скільки однієї валюти можна обміняти на іншу. Курс валют відображає економічний стан країни і змінюється в залежності від багатьох чинників. Для приватних осіб і бізнесу знання курсів валют важливе для планування витрат і доходів, здійснення подорожей та розрахунків у міжнародній торгівлі.
25.10 — 463