Контракти.ua

1334  —  10.10.22
Вертаємо парасолі: на Заході України температура впаде до +5 градусів
Вертаємо парасолі: на Заході України температура впаде до +5 градусів

На Заході України наприкінці жовтня сильно похолодає. Повернуться дощі, сирість та мряка. То ж мешканцям регіону не варто далеко ховати свої парасольки, адже бабине літо, на жаль, не вічне.

Джерело: Gismeteo

У Львові дощі почнуться вже з 20 жовтня. Разом з ними прийде й похмура погода.

На Заході України сильно похолодає

Майже до кінця жовтня пануватиме похмура погода. Сонце лише іноді появлятиметься з-за хмар. 26 жовтня стовпчики термометрів покажуть +10 градусів, а вже 27 жовтня – +5 градусів. Після того повітря поступово прогріється до +11 градусів. При цьому вночі морозів не прогнозують.

Зазначимо, що в листопаді сонячних днів буде ще менше. В середині місяця навіть можливі сніг з дощем.

Яка буде погода в інших містах

У Києві також похолодає. Щоправда, не так сильно. Найменше стовпчики термометрів покажуть +7 градусів 28 жовтня.

На Півдні у цей час пануватиме тепла погода. Ніякої мряки та сильного похолодання там не обіцяють. Жовтень взагалі закінчиться на позначці +19 градусів.

Зверніть увагу! Зараз над Україною стоїть антициклон, який приніс бабине літо. Сонячна та тепла погода пануватиме ще кілька днів. Тому ловіть момент для прогулянок, адже пізніше погода буде вже не така комфортна.

 

Статьи по теме
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер
Різке похолодання після аномального тепла: синоптики розповіли, де чекати на заморозки та шквальний вітер

Синоптики попередили про наближення арктичного повітря, яке відчутно знизить температуру повітря в Україні вже найближчими днями.
вчера, 12:27 — 215

Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня
Похолодання і дощі накриють Україну: де зіпсується погода 3 квітня

Атмосферний тиск трохи знизився, тож 3 квітня по всій країні очікуються помірні опади.
вчера, 07:39 — 280

Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди
Україну накриє хвиля негоди: синоптикиня попередила про різку зміну погоди

Синоптикиня попереджає про похолодання вже наступного тижня.
02.04 — 333