Контракти.ua

1409  —  01.10.22
Вєрка Сердючка з мамою оголилися і зібралися на Щекавицю
Вєрка Сердючка з мамою оголилися і зібралися на Щекавицю

Артистка Вєрка Сердючка попри те, що наразі перебуває у благодійному турі, уважно стежить за українськими трендами.

Так от, Вєрка Сердючка разом з мамою, яку грає акторка Інна Бєлоконь, разом з іншими українцями зібралася на гору Щекавицю у Києві у разі ядерного удару Путіним. Пише ТСН. 

Як відомо, гора Щекавиця стала популярною після погроз Путіна застосувати ядерну зброю на території України. Користувачі соцмереж почали фантазувати, як і де вони проведуть останні хвилини свого життя. Однією з ідей було провести оргію на вершині Щекавиця. Ідея породила чимало жартів та мемів в мережах.

Звісно ж, до них долучилася й Вєрка Сердючка. На сторінці в Instagram артистка розмістила кадр, на якому позує разом з мамою. Вони зображені оголеними, лише у трусах. Хто є хто на фото видає зірка та хустка на головах. А над Сердючкою та мамою видніється напис: "Щекавиця".

"Ми майже на місці…" – підписала кадр Сердючка.

Шанувальники були приголомшені дотепністю зірки, про що повідомили їй у коментарях:

"Проходьте . Чекаю на вас на рожевому простирадлі зліва від синього бідону з молоком", - написав ведучий Андрій Бєдняков. "Ахахах, найкращі! Дякую за усмішку в такі хренові часи", "Викликайте пожежну безпеку, бо це дуже гаряче", "Для тих хто не зможе приєднатися буде онлайн трансляція, супутник тільки для цього й купили".