Контракти.ua

682  —  26.08.22
В Україні останній літній вікенд буде дуже спекотним
В Україні останній літній вікенд буде дуже спекотним

В усіх областях України цими вихідними буде спекотно, подекуди пройдуть грозові дощі.

Про це повідомляє Sinoptik.ua.

У суботу, 27 серпня, на Волині, Житомирщині, Вінниччині, Сумщині, в Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Чернівецькій та Тернопільській областях стовпчики термометрів покажуть +29…+31°. У Криму та південних регіонах очікується до +32°, а в Луганській, Харківській, Донецькій, Київській областях та на Закарпатті — +33…+34°. Нічна температура становитиме +17... +20°.

Короткочасні дощі з грозами пройдуть в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській та Луганській областях.

У неділю, 28 серпня, також пануватиме спека. У Київській, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Черкаській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Львівській та Кіровоградській областях, на Волині та Закарпатті очікується температура +30…+32°. У Криму, на півдні, сході та південному сході прогнозують до +32…+34°.

В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Луганській, Донецькій, Кіровоградській, Черкаській, Дніпропетровській та Запорізькій областях очікується гроза. Вночі стовпчики термометрів покажуть +18…+21 °С.

Погода на початку наступного тижня буде так само спекотною. У понеділок, 29 серпня, у Черкаській, Хмельницькій, Чернівецькій, Кіровоградській, Київській, Житомирській та Сумській областях буде +31…+32°. У південних областях буде спекотніше на 2–3 градуси, а в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській синоптики прогнозують +33…+35 °С. Скрізь, окрім західних областей, буде ясно, без дощів.

Статьи по теме
Погода на 13 квітня в Україні: трохи потеплішає, але є неприємний нюанс
Погода на 13 квітня в Україні: трохи потеплішає, але є неприємний нюанс

У понеділок в більшості областей України очікується невеликий дощ.
13.04 — 236

Від морозів до +13: синоптики попередили про погодні контрасти сьогодні
Від морозів до +13: синоптики попередили про погодні контрасти сьогодні

Сьогодні, 11 квітня, в Україні зберігатиметься холодна погода з заморозками, дощами та місцями мокрим снігом. Проте вдень очікується незначне підвищення температури повітря.
11.04 — 341

Незатишна погода і заморозки лишаються, але місцями до +11: де в Україні 9 квітня найтепліше
Незатишна погода і заморозки лишаються, але місцями до +11: де в Україні 9 квітня найтепліше

На температуру в Україні продовжить впливати холодна повітряна маса, але весна не здається.
09.04 — 244