Контракти.ua

1698  —  06.07.22
"Мільйони пройдуть через передову": спікер Одеської ОВА - про те, що чекає на українців, якщо війна затягнеться

Речник Одеської ОВА Сергій Братчук вважає, що через фронт пройде переважна більшість чоловіків, а також чимало жінок.

Якщо війна затягнеться, через фронт пройдуть мільйони українців. Пише ТСН. 

Таку думку висловив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Є всі шанси, що війна затягнеться. Тоді усі чоловіки, або переважна більшість чоловіків, підуть служити до війська. І не просто служити, а воювати. І значна кількість жінок стануть у стрій. Не тому, що нас вб'ють чи поранять. Військам на передовій потрібна ротація і відновлення", – зазначив Братчук.

Речник ОВА наголосив, що Росія має великий мобілізаційний ресурс, і для того, щоб перемогти, українцям потрібна велика армія і велика кількість людей.

"Служити доведеться фактично всім, щоб здобути мир. Тому всі, кого призвуть, будуть не лише бігати, стріляти, водити танки, літаки тощо. Треба буде забезпечувати військо, копати окопи і траншеї – і це теж треба робити вміти правильно. Цього навчать в армії: тактичній медицині, базовим основам військової справи. Тому пропоную усім починати жити з цим. Адже в армії будуть всі – мільйони пройдуть через передову", – вважає Братчук.

Після бурхливої реакції у соцмережах речник ОВА пояснив свою думку. За його словами, воювати – не лише бути на передовій.

"Воювати – це волонтерити, копати траншеї, займатися тактичною медициною і вміти за першої необхідності надати першу медичну допомогу", – підсумував він.

Статьи по теме
Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ
Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ

Депутатів Верховної Ради можуть залишити без броні від мобілізації.
14.01 — 1656

Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок

У ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС: за офіційною інформацією гребля знищена і не підлягає відновленню. Вода з водосховища стрімко тече униз за течією Дніпра. Під ризиком затоплення опинилися десятки населених пунктів, тисячі людей перебувають у критичних зонах і потребують негайної евакуації. Ми зібрали для вас декілька думок з соцмереж щодо причин та наслідків жахливого терористичного акту, який, за деякими твердженнями, дорівнює нанесенню ядерного удару або Чорнобильській катастрофі.
06.06.23 — 1045

Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05.23 — 1138