Контракти.ua

910  —  07.05
Трохи дощів й потепління: яка погода чекає українців на вихідних
Трохи дощів й потепління: яка погода чекає українців на вихідних

Основні опади очікуються в суботу і будуть сконцентровані в західних областях України.

На вихідних, 7 і 8 травня, в Україні почне поступово підвищуватися температура. Вже у неділю практично по всій країні буде +18°...+20°. Опади в західних областях будуть в основному в суботу, а в 8 травня місцями покапає на півночі та в Хмельницькій області.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде хмарно з проясненнями, температура повітря вночі +8°, вдень +18°. У неділю вночі очікується +11°, а вдень - до +19°, невелика хмарність, дощ.

У Львові в суботу вночі +11°, вдень +18°, невелика хмарність, легкий дощ. У неділю вночі +8°, вдень +20°, хмарно з проясненнями.

У Луцьку в суботу вночі +11°, вдень +19°, невелика хмарність, легкий дощ. У неділю - невелика хмарність, вночі +8°, вдень +20°.

У Вінниці в суботу буде хмарно з проясненнями. Температура повітря +9°...+19°. У неділю температура буде +9°...+19°, невелика хмарність.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +9°, вдень +17°. У неділю - невелика хмарність, +9°...+17°.

У Харкові в суботу температура вночі становитиме + 3°, вдень +18°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть + 8°...+ 20°, невелика хмарність.

У Дніпрі в суботу - невелика хмарність, температура вночі +5°, вдень +17°. У неділю температура становитиме +6°...+19°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу - практично безхмарно, +2°...+13°. У неділю - невелика хмарність, +3°...+16°.

Жителів Маріуполя в суботу чекає ясна і безхмарна погода, температура вночі +7°, вдень +17°. У неділю вночі очікується +6°, вдень +18°, ясно і безхмарно.

У Краматорську в суботу буде ясно і безхмарно. Температура вночі +4°, вдень +16°. У неділю буде ясно і безхмарно, вночі +4°, вдень +18°.

У Сєвєродонецьку завтра буде практично безхмарно, температура вночі +4°, вдень +16°. У неділю - ясно і безхмарно, температура складе +4°, вдень +18°.

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде похмуро, дощ, температура вночі +5°, вдень до +14°. У неділю вночі температура становитиме +8°, вдень стовпчики термометрів покажуть +15°, невелика хмарність, легкий дощик.

У Моршині на Львівщині в суботу буде похмуро, дощ, вночі +8°, вдень +18°. У неділю - невелика хмарність. Температура становитиме +8°...+21°.

У Трускавці в суботу буде невелика хмарність, злива температура до +17°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура +9°...+19°.

У Сваляві завтра очікується хмарна погода з проясненнями, до +18°, злива. У неділю - невелика хмарність, злива, +8°...+20°.

У Затоці в суботу - ясно і безхмарно, вночі +8°, вдень +17°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура +9°...+17°.

У Бердянську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура до +14°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура +8°...+15°.

Статьи по теме
2 грудня в Україні буде слизько та вітряно: де погіршиться погода
2 грудня в Україні буде слизько та вітряно: де погіршиться погода

В деяких областях України очікуються опади, ожеледь, ожеледиця та сильні пориви вітру.
вчера, 09:18 — 923

Синоптики розповіли, як довго в Україні протримається морозна погода
Синоптики розповіли, як довго в Україні протримається морозна погода

Зима в країні цього року почалася за розкладом.
вчера, 07:52 — 4074