Контракти.ua

1063  —  29.03.22
В Україну мчить похолодання: синоптик попередила про різке погіршення погоди
В Україну мчить похолодання: синоптик попередила про різке погіршення погоди

За прогнозом Наталії Діденко, до кінця тижня в Україні можливі сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу.

Найближчими кількома днями в Україні переважатиме тепла погода, а от наприкінці тижня очікується похолодання.

Відповідним прогнозом погоди поділилася синоптик Наталка Діденко у Facebook.

"Можливі сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу", - зазначила вона.

"Але не поспішаємо, ми - у себе вдома, серед своєї атмосфери, тому просто уважно і ретельно стежимо за будь-якими синоптичними весняними змінами. Уточнення - за мною", - додала Діденко

Погода в Україні 29 березня

Раніше повідомлялося, що вівторок, 29 березня, в Україні очікується теплим. У деяких областях пройдуть дощі.

"У північних областях, західних, в центральній частині (крім Дніпра з районами), а також ввечері на Харківщині. На решті території - без опадів", - повідомила Діденко.

Максимальна температура повітря складе + 12... + 17 градусів, у Чернівецькій області та Одеській області до +19 градусів.

Статьи по теме
Україну накриють люті морози до -30°: якою буде погода 2 лютого
Україну накриють люті морози до -30°: якою буде погода 2 лютого

Українців заклликають бути уважними й обережними через погіршення погодних умов.
02.02 — 190

До -28 вже цієї ночі: скільки днів протримаються люті морози
До -28 вже цієї ночі: скільки днів протримаються люті морози

В Україні 2–4 лютого очікується пік сильних морозів, після чого холод поступово почне слабшати. Відчутне потепління прогнозують уже невдовзі.
01.02 — 268

Морози до -30: Україну накриє найхолодніша хвиля зими
Морози до -30: Україну накриє найхолодніша хвиля зими

В Україні наприкінці січня - на початку лютого очікується різке похолодання. Температура повітря в окремих регіонах може опускатися до -30 градусів, оголошено високий рівень небезпеки.
29.01 — 244