Контракти.ua

892  —  16.02.22
Дві третини українців за перегляд мінських угод
Дві третини українців за перегляд мінських угод

У лютому 2022 року майже дві третини опитаних (63%) вважають, що Україні слід переглянути мінські угоди і підписати нові. Тільки 11% вважають, що Україна повинна виконати всі вимоги, а 18% вважають, що Україна повинна вийти з переговорного процесу взагалі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Водночас 67% опитаних відзначили, що поверхнево знайомі зі змістом мінських угод, і тільки 12% дуже добре знають їх зміст. Кожен п'ятий взагалі не знайомий зі змістом угод.

Більшість опитаних українців бачать Росію винною в тому, що Мінські угоди не працюють (57%), ще 10% покладають провину на представників т.зв. "ЛНР", "ДНР" і тільки 12% вважають винною в Україні. Ще 12% не змогли відповісти, хто винен.

Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг" 12-13 лютого 2022 року серед 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Статьи по теме
Українці почали частіше скаржитись на порушення мовного закону: де найбільше
Українці почали частіше скаржитись на порушення мовного закону: де найбільше

Минулого року до Уповноваженого із захисту мови надійшло 2888 скарг, також зросла кількість санкцій. Крім того, більше посадовців органів держвлади розмовляють російською.
05.05 — 333

Ставлення українців до травневих свят змінилося: що показало опитування
Ставлення українців до травневих свят змінилося: що показало опитування

Ставлення українців до травневих свят з 2010-го до 2026 року суттєво змінилося. День праці та День перемоги вже не вважаються важливими датами.
01.05 — 374

Більшість українців не підтримують жодну сторону у війні США-Ізраїлю та Ірану, - опитування
Більшість українців не підтримують жодну сторону у війні США-Ізраїлю та Ірану, - опитування

Більшість українців не підтримують жодну сторону у війні США-Ізраїлю та Ірану.
29.04 — 291