Контракти.ua

1737  —  29.01.22
Військова допомога: чому Україні зараз дають саме Javelin і NLAW
Військова допомога: чому Україні зараз дають саме Javelin і NLAW

Україні дають Stinger і Javelin, тому що це умовно проста зброя, яку можна освоїти за короткий проміжок часу. Воно не вимагає інтеграції в якусь складну систему.

Про це повідомив у коментарі РБК-Україна голова "Українського мілітарного центру" Тарас Чмут.

За його словами, Javelin і NLAW - це зброя, яка сама по собі не змінює розкладу на фронті і не зупинить російську агресію, але насичення нею військ у великій кількості переходить в тактичну перевагу або навіть в стратегічну.

Військовий експерт, колишній співробітник оперативного управління Генштабу Олег Жданов, у свою чергу, заявив, що партнери України пішли найлегшим шляхом.

"Вони насичують наші Збройні сили протитанковими засобами - це досить ефективний спосіб зробити оборону більш стійкою і менш вразливою. Є ще ПЗРК Stinger ближнього радіусу дії - це теж може бути використано в захисті нашої оборони від штурмової та армійської авіації. Це знову - таки про стійкість оборони", - зазначив він.

Статьи по теме
Чому Залужного називають
Чому Залужного називають "залізний генерал" і що про нього говорили союзники

Після повномасштабного вторгнення РФ про Валерія Залужного заговорили в усьому світі. Головнокомандувач ЗСУ став уособленням мужності та стійкості українського народу, а у світових ЗМІ його назвали "залізним генералом".
04.02 — 337

Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ
Закон про мобілізацію: депутатів можуть позбавити броні – ЗМІ

Депутатів Верховної Ради можуть залишити без броні від мобілізації.
14.01 — 1656

Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування
Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування

До попередніх президентів України громадяни ставляться по-різному: частина сприймають їх позитивно, частина - негативно. Найкраще ставлення до президентів, які займали проукраїнську позицію.
25.03.23 — 2313