Контракти.ua

769  —  23.01.22
МЗС про можливе визнання Росією "ЛДНР": це буде очевидним виходом із "Мінська"
МЗС про можливе визнання Росією

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що визнання Росією "ЛДНР" означатиме вихід Москви з мінських угод.

Раніше в Державну думу РФ внесли проєкт звернення до президента Володимира Путіна з проханням визнати так звані Донецьку і Луганську "народні республіки".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю Дмитра Кулеби "Радіо Свобода".

"Визнання "ДНР" і "ЛНР "Росією стане очевидним і повним виходом Москви з Мінських домовленостей", - Кулеба, коментуючи пропозицію депутатів Комуністичної партії РФ.

Нагадаємо, перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко вважає, що якщо РФ визнає "ЛДНР", то наслідки цього для України будуть більш небезпечними, ніж аналогічні сценарії в Грузії.

Зазначимо, раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Москва сьогодні не розглядає можливість визнання "ЛДНР".

Статьи по теме
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05 — 1048

Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування
Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування

До попередніх президентів України громадяни ставляться по-різному: частина сприймають їх позитивно, частина - негативно. Найкраще ставлення до президентів, які займали проукраїнську позицію.
25.03 — 2150

В Україні хочуть узаконити партнерство для одностатевих пар
В Україні хочуть узаконити партнерство для одностатевих пар

У Верховну раду подали на реєстрацію законопроєкт про реєстровані партнерства. Він дасть змогу партнерам в одностатевих і різностатевих парах без шлюбу мати такі самі права, як і в законного подружжя.
08.03 — 782