Контракты.ua

4044  —  22.01
Українцям представлять алгоритми поведінки у разі розширення агресії РФ - Веніславський
Українцям представлять алгоритми поведінки у разі розширення агресії РФ - Веніславський

Громадянам України незабаром представлять алгоритми поведінки у разі розширення військової агресії Російської Федерації. Наразі триває їхнє напрацювання.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський (парламентська фракція “Слуга народу”).

“Звичайно, розробляється план інформування та алгоритми дій громадян у таких загрозливих ситуаціях. На жаль, від початку агресії до нещодавнього минулого сценарії та алгоритми поведінки мирного населення в разі розширення агресії не були напрацьовані. Зараз вони напрацьовуються. У цьому напрямі триває абсолютно системна робота. Я думаю, що найближчим часом всі громадяни побачать ці алгоритми дій”, - поінформував Веніславський.

Окрім того, він нагадав, що у 2021 році Рада національної безпеки та оборони затвердила План оборони України. За його словами, відповідний документ, зокрема, передбачає дії органів державної влади та українських військових формувань щодо відсічі конкретних загроз.

“Там на будь-який розвиток подій є відповідний алгоритм дій. Говорити про те, що влада не готова, це - політичні спекуляції. І це говорять ті люди, які не розуміють, як відбувається організація діяльності в управлінні сфери безпеки та оборони”, - наголосив народний депутат. Він запевнив, що будь-яка загрозлива ситуація матиме “адекватне реагування” з боку військово-політичного керівництва держави.

Як повідомляв Укрінформ, 15 жовтня 2021 року РНБО під головуванням Президента Володимира Зеленського затвердила План оборони України, робота над яким тривала майже два роки.

Статьи по теме
Повітряні сили «розпакували» третю сотню збитих літаків російських загарбників
Повітряні сили «розпакували» третю сотню збитих літаків російських загарбників

Повітряні Сили та Сухопутні війська 14 травня знищили вісім повітряних цілей російських окупантів, серед яких один ворожий винищувач. Відтак кількість збитих літаків агресора в Україні складає вже 201 одиницю.
вчера, 11:29 — 763

Росіяни знайшли заміну потопленому Україною флагману
Росіяни знайшли заміну потопленому Україною флагману "Москва"

Крейсер "Москва" був уражений 13 квітня двома протикорабельними ракетами типу "Нептун" українського виробництва.
вчера, 10:18 — 1051

Путін пропонує Заходу зупинитися і домовитися щодо України – Арестович
Путін пропонує Заходу зупинитися і домовитися щодо України – Арестович

Радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що російський диктатор Володимир Путін відправив своїх представників до низки західних країн, щоби обговорити припинення війни проти України та можливість домовитися стосовно вже захоплених територій.
14.05 — 817