Контракты.ua

348  —  18.01
«Ранок з Україною» зібрав ТОП-5 оригінальних справ, на яких можна чимало заробити
«Ранок з Україною» зібрав ТОП-5 оригінальних справ, на яких можна чимало заробити

Стрімкий ріст цін на продукти харчування, господарські речі та комунальні платежі неабияк бентежать українців. Кожен думає, який підробіток допоможе підвищити щомісячний дохід. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман розповіли, які незвичайні справи принесуть гарний заробіток і як розпочати їх втілювати в життя.

Слухач на годину – перший спосіб заробляти гроші просто сидячи на дивані. Виявляється, люди готові платити за те, щоб їх вислухали. Година щирої розмови коштує від 200 гривень, а якщо ви фахівець своєї справи та маєте унікальний досвід – взагалі можете проводити онлайн-консультації, ціна таких від 500 грн за годину.

Рекламний банер на балконі. Надаючи місце для реклами, можна заробити 400-4000 грн за місяць. Якщо ваш балкон виходить на вулицю зі жвавим трафіком – сміливо просіть більше! А щоб знайти рекламодавців, просто наклейте на свій балкон оголошення на кшталт «тут могла бути ваша реклама».

Розпродаж непотрібних речей. Сфотографуйте речі, які лише займають місце у вашій шафі, та розмістить світлини на сайтах безкоштовних оголошень. Розставайтесь із непотребом легко і не накручуйте цін на свої пожитки, навпаки – робіть знижку реальним покупцям. Так заробити можна від 100 до 2000 гривень на день.

Котяча няня. Кіт – ідеальний кандидат на перетримку. З ним не треба гуляти – лише годувати та прибирати. Доба проживання кота у вашій квартирі може коштувати від 50 до 150 грн.

Комп’ютерні ігри. Хобі, яке може зробити з вас мільйонера, адже досвідчені геймери заробляють мільйони доларів! Якщо вважаєте себе крутим гравцем – почніть транслювати свої ігри в TikTok або YouTube. Так можна заробити перші непогані гроші. За 150 000 переглядів платять 100 доларів!

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».