Контракты.ua

280  —  14.01
«Ранок з Україною»: Лілія Ребрик поділилась секретами ідеального селфі
«Ранок з Україною»: Лілія Ребрик поділилась секретами ідеального селфі

Якщо вам подобається фотографуватися, але поруч немає людини, яка може робити гарні знімки, на допомогу прийдуть селфі. У власній рубриці «Ліля радить» ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик розкрила лайфхаки, як самостійно створити вдалі фото.

«Дуже часто буває, що людина не подобається собі на фото. Тому раджу всім розпочати з селфі, – зазначає ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик. – Зробіть його наодинці, коли ніхто не бачить, поекспериментуйте, подивіться, як краще – на освітлення, проти нього, справа, зліва. І найголовніше – не забудьте протерти фронтальну камеру, бо коли вона чиста, то й обличчя у вас вийде гладеньке і чистеньке».

Найпоширеніша помилка, каже телезірка, робити селфі знизу. Тоді обличчя вийде великим і з’явиться об’єм, який вам точно не потрібен. В анфас фото також зазвичай виходять не найвдаліші. Натомість слід злегка підняти руку з телефоном вгору, повернути голову на 45 градусів і трішки підняти підборіддя. З якого боку ви собі подобаєтесь більше – вибір за вами.

«І ось вам ще одна порада – перевертаємо телефон, дивимося в камеру, яка тепер буде внизу, і робимо фото. Усі мішечки чи синячки під очима зникнуть. Повірте – це працює!» – ділиться лайфхаком Лілія в ефірі каналу «Україна».

Робити знімки можна як з природним освітленням – сонцем, так і зі штучним – наприклад, спеціальною селфі-лампою, яка дозволяє корегувати інтенсивність. Але будьте уважні – якщо світло занадто яскраве, то на фото ви будете мружитися. Тому оберіть комфортний для ваших очей варіант.

«І насамкінець – коли ми тримаємо телефон витягнутою рукою, у нас напружується ключиця, працюють м’язи, за рахунок чого на фото виходить гарне декольте. Це теж лайфхак, як створити ефект рельєфності», – розкрила секрети вдалого позування Лілія Ребрик.

Дивіться рубрику «Ліля радить» у програмі «Ранок з Україною» щосереди о 6:30 на телеканалі «Україна».

 

Статьи по теме
5 хвилин на догляд за шкірою: Лілія Ребрик дає безцінні поради
5 хвилин на догляд за шкірою: Лілія Ребрик дає безцінні поради

Лілія Ребрик переконана, що здорова та красива шкіра – це запорука нашої впевненості. Та процес догляду не повинен займати багато часу. Зіркова ведуча каналу «Україна» й акторка у власній рубриці «Ліля радить» програми «Ранок з Україною» розповіла про свою б’юті-рутину, на яку їй потрібно не більше 5 хвилин.
19.11.21 — 689

Ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик поділилась секретами салонної укладки вдома
Ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик поділилась секретами салонної укладки вдома

Красива зачіска з природним ефектом всього за 20 хвилин у себе вдома? Тепер це реально, адже зіркова ведуча каналу «Україна» й акторка Лілія Ребрик у власній рубриці «Ліля радить» програми «Ранок з Україною» розповіла, як самостійно зробити укладку, не гіршу ніж у професіоналів.
04.11.21 — 425

Ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик травмувала ногу
Ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик травмувала ногу

Зірка програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», Лілія Ребрик пошкодила зв’язки. Та це не змусило телезірку відмовитись від улюбленої роботи – Лілія, як завжди, з’явилась у прямому ефірі каналу «Україна» в бадьорому настрої, а заніс її у студію коханий чоловік.
05.07.21 — 396