Контракты.ua

2061  —  13.01
Штамом "Омікрон" заразяться всі, але щеплені перенесуть це легше, - інфекціоніст США
Штамом

В кінцевому підсумку нікому не вдасться уникнути зараження штамом коронавірусу "Омікрон". Однак, вакциновані люди перенесуть це зараження легше.

Про це заявив директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на CNN.

Найбільш серйозні наслідки цього штаму, переконаний інфекціоніст, зазнають нещеплені люди, яким "Омікрон" завдасть "головний удар".

"Омікрон" при його неймовірній, безпрецедентній мірі ефективності поширення в кінцевому підсумку знайде майже всіх. Ймовірно, піддадуться і ті, хто вакцинувався і зробив повторне щеплення, деякі, а, можливо, перенесуть це досить добре, в тому сенсі, що не будуть госпіталізовані і не помруть", - вважає він.

Виконуюча обов'язки директора Управління з питань якості продовольства і медикаментів США Джанет Вудкок також вважає, що більшість людей заразиться COVID.

Статьи по теме
Чи можливий в Україні новий локдаун через
Чи можливий в Україні новий локдаун через "Омікрон": що кажуть у МОЗ

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко виключив введення в країні локдауну через поширення штаму коронавірусу "Омікрон". Він зазначив, що захворюваність зростає, але при цьому число госпіталізованих не збільшується.
11.02 — 630

Штамом
Штамом "Омікрон" заразиться більше половини Європи у найближчі тижні, - ВООЗ

Більш як половина населення Європи заразиться новим штамом коронавірусу "Омікрон". Це станеться у найближчі 6-8 тижнів.
12.01 — 969

Вчені з’ясували, як підвищити захист від Омікрону
Вчені з’ясували, як підвищити захист від Омікрону

Науковці з відділу вірусів та імунітету Інституту Пастера дослідили, чому Омікрон заразніший за інші штами коронавірусу та як довго триває ефективність бустерної дози вакцини.
09.01 — 996