Контракты.ua

252  —  01.12.21
«Ранок з Україною»: психологиня дала поради, як привчити дітей до корисної їжі
«Ранок з Україною»: психологиня дала поради, як привчити дітей до корисної їжі

У постійній рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня Олена Адамова відповідає на найрозповсюдженіші питання глядачів. Днями експертка розповіла, як відучити дітей вживати солодощі та шкідливу їжу і створити правильний раціон.

«Якщо ви не хочете, щоб дитина вживала солодощі – не тримайте їх удома. Навіть якщо вам здається, що ви їх добре сховали – діти швидко довідаються про них і знайдуть можливість дістати», – коментує психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

За словами експертки, якщо діти полюбляють макаронні вироби або ж вироби з тістом – це не є проблемою, якщо в їхньому раціоні ще є овочі, м’ясо чи риба. До того ж такі вироби можна готувати самостійно із корисних компонентів. Крім того, є ще кілька порад, як привчити дитину до правильного харчування:

пропонуйте дитині їжу тільки тоді, коли вона зголодніла;

вводьте в раціон дитини красиву та здорову їжу: готуйте різноманітні овочі, які будуть чудово прикрашати тарілку. Тут є невелика хитрість – поступово збільшуйте кількість корисних продуктів на тарілці.

не переймайтесь, що якщо ви не змушуватимете дитину їсти, вона залишиться голодною: у дітей добре налагоджена система саморегулювання голоду, і коли треба, вона проситиме їжі.

«Я чудово розумію, що на приготування смачної, корисної та красивої їжі потрібен час. Але спочатку введіть ці звички для себе, а не лише дитині – їжте з задоволенням і демонструйте це задоволення малечі. А головний меседж – це не лише смачно, а ще і корисно», – радить Олена Адамова в «Ранку з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
У «Ранку з Україною» лікар розповів, на що вказують прояви метеозалежності та як їх позбутись
У «Ранку з Україною» лікар розповів, на що вказують прояви метеозалежності та як їх позбутись

Все більше українців скаржаться на погане самопочуття під час різких змін погоди, проте, навіть звернувшись до лікарів, не отримують чіткого діагнозу. У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», ведучі Григорій Герман і Марія Мельник з’ясували, на що вказують прояви метеозалежності та як полегшити самопочуття через зміну погодних умов.
вчера, 16:30 — 326

«Ми були готові»: Зеленська відповіла критикам реформи шкільного харчування
«Ми були готові»: Зеленська відповіла критикам реформи шкільного харчування

Дружина Президента Олена Зеленська заявила, що була готова до критики реформи шкільного харчування, водночас вважає, що у реакції людей на зміни негативні відгуки не переважають.
вчера, 16:16 — 215

МОЗ спростило вакцинацію дітей від 12 років: що змінилося
МОЗ спростило вакцинацію дітей від 12 років: що змінилося

Міністерство охорони здоров'я України спростило доступ до вакцинації від коронавірусу для дітей віком від 12 років. Скасовано, зокрема, вимогу про обов'язкову наявність інших щеплень.
18.01 — 132