Контракты.ua

474  —  11.11.21
ТОП-5 порад сексолога у мейковер-шоу «Я везу тобі красу», як не боятися говорити з чоловіками про секс
ТОП-5 порад сексолога у мейковер-шоу «Я везу тобі красу», як не боятися говорити з чоловіками про секс

Ведучий каналу «Україна» Юрій Царьов зауважив, що дівчата, які хочуть зустріти своє кохання, дуже часто закриваються або не готові говорити про секс і сексуальність. Нерідко ця тема викликає агресію і навіть зневагу. Як сексуальність впливає на наше життя та стосунки, розповіла у мейковер-шоу «Я везу тобі красу» сексолог Тетяна Славіна.

У випусках програми «Я везу тобі красу» на каналі «Україна» учасниці нерідко стримували емоції, говорячи про минулі стосунки. Але в якийсь момент емоції можуть все ж таки вибухнути.

«Одна з дівчат раптом розплакалася, бо втомилася тримати себе у жорстких рамках, – пояснив ведучий програми «Я везу тобі красу» Юрій Царьов. – І вона розуміє, що насправді хоче ділитися емоціями, що їх справді багато».

Як перестати закриватися, не боятися спілкуватися з чоловіками, бути готовими до провокаційних питань і показувати свою сексуальність? У цьому допоможуть поради сексолога та психолога Тетяни Славіної.

Перша порада

Якщо чоловік на початку стосунків ставить надто інтимні питання – ваше право на них не відповідати. Але відверті теми, наприклад, про секс, не повинні виводити вас із себе.

Друга порада

«Сексуальність – частина нашого життя. Це не про секс, а про вміння сприймати цю тему з легкістю, – пояснила сексолог Тетяна Славіна в інтерв'ю для каналу «Україна», – тоді ви створюєте більше простору, щоб вам було комфортно під час спілкування».

Третя порада

Якщо співрозмовник вас відкрито провокує або навішує ярлики – можна одразу відповісти: «Мені не підходить такий спосіб спілкування» і навіть піти. Вміння сказати «ні», коли вам щось не подобається – великий плюс для створення майбутніх здорових стосунків.

Четверта порада

Коли чоловіка зацікавила жінка, він хоче дізнатися більше про неї. У відповідь не потрібно лякатися і одразу закриватися, бо деякі дівчата впевнені, що всім чоловікам потрібен лише секс.

«Кожен чоловік має свій критерій привабливості, і далеко не кожна красуня збуджує сексуальний апетит чоловіка, – пояснила експерт. – Крім фізіології, не забуваємо про інтерес, мораль, вірність, подружні зобов'язання тощо». 

П'ята порада

«Людям, які прагнуть серйозних і гармонійних стосунків, важливо звертати увагу на свої внутрішні переживання: що викликає роздратування, які є больові точки, аналізувати свою реакцію на ту чи іншу подію, – пояснила сексолог. – Звичайно, можна все життя чекати, що партнер здогадається про ваші потаємні бажання, але ж цього може і не статися».

Дивіться мейковер-шоу «Я везу тобі красу» з понеділка по четвер о 10:30 на каналі «Україна».