Контракты.ua

363  —  13.10
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, наскільки небезпечний «йота»-вірус
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, наскільки небезпечний «йота»-вірус

Різні варіанти коронавірусу викликають у людей страхи та тривогу. Як уберегтися від «йота»-вірусу? Наскільки він небезпечний? Ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» розповів, про що дійсно потрібно турбуватися.

Про «йота»-вірус стало відомо у листопаді 2020 року. Але всі страхи щодо нього зникли, коли з'явився варіант «дельта».

За словами Євгена Комаровського, ми повинні розуміти, якщо тікаємо від зграї собак, то з максимальною ймовірністю нас наздожене не та собака, яка страшніша та більша, а та, яка швидше бігає.

«З коронавірусом та ж сама аналогія, – сказав ведучий рубрики «Запитай у Комаровського». – З можливою вірогідністю ви зустрінетеся та заразитеся тим варіантом коронавірусу, який легше передається від людини до людини».

Кандидат медичних наук пояснив, що після появи «дельти» вже стала не такою актуальною «йота». «Дельта» все більше поширюється, а «йота» йде в небуття.

Однак Євген Комаровський звернув увагу на те, як ми повинні ставитися до цифр. Наприклад, захворіло 1000 осіб, померла 1 людина. А в іншому місці захворіло 1000 осіб, померло 2 людини. Це говорить про те, що вірус вбиває в два рази більше людей?

«ВООЗ не розглядає «йоту» як той варіант коронавірусу, якого треба боятися, – сказав Євген Комаровський. – Постарайтеся вжити заходів проти «дельти».

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Статьи по теме
Марина Кухар: фітнес-центри – це категорично не моє
Марина Кухар: фітнес-центри – це категорично не моє

Відома ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» розкрила свій секрет стрункості та гарного самопочуття. Бути в хорошій фізичній формі – це значить бути здоровим.
13.10 — 322

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, що заважає нормальному інтимному життю
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, що заважає нормальному інтимному життю

Питання, які надходять до програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» від жінок, часом містять прихований підтекст. Іноді глядачки  не наважуються відкрито розповісти Євгену Комаровському про свою ситуацію. Однак ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» одразу розуміє, на що натякають жінки, й дає дуже чіткі рекомендації.
04.10 — 747

У «Головній темі» з’ясували, чи може куріння бути безпечнішим
У «Головній темі» з’ясували, чи може куріння бути безпечнішим

Тренд цієї осені – електронна сигарета-інгалятор. Виробники дивогаджету обіцяють, що курити його не тільки не шкідливо, а й корисно, бо замість нікотину пристрій містить вітаміни та мінерали. У програмі «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» провели медичний експеримент та визначили, як на організм впливають модні гаджети для куріння у порівнянні зі звичайними сигаретами та самокрутками.
04.10 — 367