Контракти.ua

512  —  27.07.21
Вагітність і вакцинація: власний досвід і коментар імунолога
Вагітність і вакцинація: власний досвід і коментар імунолога

Ірина Андрейців, журналістка: Вагітність і вакцинація проти коронавірусу – власний досвід і документи. Не викладала ніде публічно про свій стан, але раз уже пішла така жара і я масово бачу пости, де вагітним відмовляють у щепленні – не стримаюсь.

Я чекала можливості щепитися, як тільки з'явилися закордонні рекомендації, що вагітним щепитись можна.

Чому? Елементарно – боюся їхати нещепленою в пологовий і вернутися звідти не лише з дитиною, і – хочу захистити себе і свого малюка.

Наразі всі рекомендації радять вагітним надавати перевагу мРНК-вакцині (тобто Файзеру або Модерні), тому чекала.

Бачила пости вагітних про те, що мобільні бригади їм відмовляють без жодних на те вагомих підстав (радянські страхи, невігластво, не знаю, що ще в переліку причин у головах таких медиків). Тому їхала на щеплення, озброївшись лінками і рекомендаціями нашої Національної групи експертів з питань імунопрофілактики.

Стою з пузіком перед реєстраторкою, вона:

- Ви вагітні!

- Ну да. - І, не дочікуючись її ймовірних заперечень, випалюю: - Але це не протипоказ, є рекомендації НТГЕІ, що можна і вагітність не протипоказ!

І тицяю паспорт на стіл з інформованою згодою.

Реєстраторка встає і йде з кимось радитись. Вертається, таки реєструє і запрошує щепитися. Заходжу далі. За іншим столом віддаю інформовану згоду.

Медпрацівниця:

- Ви вагітні!

- Ну, так, як бачите

Мовчанка на кілька секунд. Тримає мою інформовану згоду, думає.

- Який у вас термін?

- Повних 28 тижнів, 29-й іде.

Видно на обличчі сумніви і я вже готова витягнути телефон і тицяти усі лінки на рекомендації

- А гінеколог ваш що каже? Хіба дозволив?

- У мене прекрасний гінеколог, тому так, вона не проти

На інформаційній згоді пишуть великими літерами "ВАГІТНА" і ще й трьома рисками підкреслюють.

На звороті пишуть, що мій гінеколог не проти моєї вакцинації і просять ще там розписатись.

НІХТО НІЯКОЇ ДОВІДКИ НЕ ВИМАГАВ І НЕ МАВ ПРАВА.

Ще кілька секунд мовчанки. Нарешті з-за спини озивається жінка. Наскільки можу судити, це якраз була лікарка.

- Та то вже пізній термін, плід сформований, вакцинуйте!

І після цього нарешті я, усміхнена, пішла за ширмочку і отримала бажану першу дозу.

Важливо: ЖОДНИХ побічних реакцій особисто в мене не було. Навіть 37 температури. Ми навіть сміялися, що мені плацебо вкололи

А тепер - озброюйтеся лінками і відстоюйте своє право на захист:

Рішення НТГЕІ: https://phc.org.ua/.../2021.06.14_Pozytsia_NTGEI_31.05...

Якщо треба – розтлумачення по щепленню вагітних від голови НТГЕІ, прекрасного Федір Лапій

https://life.liga.net/.../vaktsinatsiya-ot-koronavirusa...

Більш детально наукові дані і пояснення розписала головна забезпечувачка мого спокою під час вагітності Наталія Лелюх

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=6029358943770709&id=100000899885612

Стаття біологині та меджурналістки Daria Ozerna про вагітність і ковід. https://project.liga.net/projects/pregnancy_covid19/ Стаття написана трохи раніше, але навіть на час публікації там уже був такий пункт:

"Резолюція Американського коледжу гінекологів та акушерів (ACOG, провідна організація, що опікується жіночим здоров’ям в США) та CDC (Центри контролю захворюваності), теж у США, каже: вагітним слід вакцинуватися, щойно випаде їхня черга. Ці установи декларують, що загрози немає і вакцинація вагітним показана та виправдана".

Всім захисту!

 

Андрей Волянский, доктор медицинских наук, иммунолог: Вакцинация беременных против Covid. Необходимость вакцинации беременных под большим вопросом потому, что:

Летальность при заболевании беременных крайне низкая. По данным CDC чуть больше 0,1% (в среднем в США – 1,8%)

Безопасность не изучалась в клинических исследованиях 2/3 стадий.

США ожидаемо стали самой большой экспериментальной площадкой по изучению влияния вакцины на беременную и плод. На 19 июля 136,5 тысяч беременных зарегистрировались после вакцинации в V-safe.

Обработанные данные – 104 выкидыша на 827 беременностей.

В Великобритании зафиксировано 180 спонтанных абортов после Пфайзер и 150 после АЗ.

Лапий сказал: "Надо!" Беременные послушными толпами потянулись на прививочные пункты... Почему беременных относят к группам риска по Covid? Непонятно. Данные CDC говорят об обратном, из 101 тысячи беременных, заболевших Covid в США умерло 114, т.е. 0,1%.

Опасна ли вакцинация беременной и плоду? Уже понятно, что генетические вакцины (как рнк, так и векторные) при массовом применении вызывают некоторые побочные эффекты, которые не были выявлены при клинических испытаниях. Механизм возникновения тромбозов, миокардитов и перикардитов, синдрома Гийена-Барре пока не понятен, но несомненно работает аутоиммунный механизм. В чем дело? Внутримышечный впрыск вирусной рнк или вектора не определяет, какие клетки станут фабрикой вирусного спайк-белка. Если клетки миокарда – иммунная система атакует их и возникает миокардит. Соответственно, нервные волокна – с-м Гийена-Барре и т.д. Проходит ли липидный шарик с вирусным геном через плаценту? Конечно.

Статьи по теме
А хто ж нас буде лікувати? Про зниження вимог для вступників у медичні заклади вищої освіти
А хто ж нас буде лікувати? Про зниження вимог для вступників у медичні заклади вищої освіти

Павло Ковтонюк: Якщо уряд хоче мораторію на критику, він має дотримуватися мораторію на погані рішення. Вчора ми дізналися, що уряд знизив вступний поріг для вступу у медичні університети до найнижчого за всю історію: 100 балів ЗНО. Іншими словами, до медуніверситету тепер може вступити будь-хто.
15.06 — 348

3 миллиона инфицированных за сутки! И это не предел!
3 миллиона инфицированных за сутки! И это не предел!

 Андрей Волянский, д.м.н.: На самом деле, никто не знает, сколько инфицируется людей ежедневно, т.к. значительная часть случаев не диагностируется. Впору запричитать: "Ужас, мы все умрем...", ввести 4-ю или хотя-бы третью дозу КАКОЙ-НИБУДЬ вакцины, купить 10 килограмм гречки и одну тысячную часть биткойна и искать ближайшее бомбоубежище. И не забывать смотреть телевизор. По крайней мере, нам такой алгоритм действий настойчиво предлагают правительства и медиа.
13.01 — 389

"Болеют все": Омикрон шагает по планете. Без паники!

Андрей Волянский, д.м.н.: Как я и предполагал, уже в первые дни 2022 года общее количество новых инфицированных за сутки превысит 2 миллиона человек. Это абсолютный рекорд за два года пандемии. Но! Количество смертей уменьшается!
05.01 — 929