Контракты.ua

446  —  27.07.21
Вагітність і вакцинація: власний досвід і коментар імунолога
Вагітність і вакцинація: власний досвід і коментар імунолога

Ірина Андрейців, журналістка: Вагітність і вакцинація проти коронавірусу – власний досвід і документи. Не викладала ніде публічно про свій стан, але раз уже пішла така жара і я масово бачу пости, де вагітним відмовляють у щепленні – не стримаюсь.

Я чекала можливості щепитися, як тільки з'явилися закордонні рекомендації, що вагітним щепитись можна.

Чому? Елементарно – боюся їхати нещепленою в пологовий і вернутися звідти не лише з дитиною, і – хочу захистити себе і свого малюка.

Наразі всі рекомендації радять вагітним надавати перевагу мРНК-вакцині (тобто Файзеру або Модерні), тому чекала.

Бачила пости вагітних про те, що мобільні бригади їм відмовляють без жодних на те вагомих підстав (радянські страхи, невігластво, не знаю, що ще в переліку причин у головах таких медиків). Тому їхала на щеплення, озброївшись лінками і рекомендаціями нашої Національної групи експертів з питань імунопрофілактики.

Стою з пузіком перед реєстраторкою, вона:

- Ви вагітні!

- Ну да. - І, не дочікуючись її ймовірних заперечень, випалюю: - Але це не протипоказ, є рекомендації НТГЕІ, що можна і вагітність не протипоказ!

І тицяю паспорт на стіл з інформованою згодою.

Реєстраторка встає і йде з кимось радитись. Вертається, таки реєструє і запрошує щепитися. Заходжу далі. За іншим столом віддаю інформовану згоду.

Медпрацівниця:

- Ви вагітні!

- Ну, так, як бачите

Мовчанка на кілька секунд. Тримає мою інформовану згоду, думає.

- Який у вас термін?

- Повних 28 тижнів, 29-й іде.

Видно на обличчі сумніви і я вже готова витягнути телефон і тицяти усі лінки на рекомендації

- А гінеколог ваш що каже? Хіба дозволив?

- У мене прекрасний гінеколог, тому так, вона не проти

На інформаційній згоді пишуть великими літерами "ВАГІТНА" і ще й трьома рисками підкреслюють.

На звороті пишуть, що мій гінеколог не проти моєї вакцинації і просять ще там розписатись.

НІХТО НІЯКОЇ ДОВІДКИ НЕ ВИМАГАВ І НЕ МАВ ПРАВА.

Ще кілька секунд мовчанки. Нарешті з-за спини озивається жінка. Наскільки можу судити, це якраз була лікарка.

- Та то вже пізній термін, плід сформований, вакцинуйте!

І після цього нарешті я, усміхнена, пішла за ширмочку і отримала бажану першу дозу.

Важливо: ЖОДНИХ побічних реакцій особисто в мене не було. Навіть 37 температури. Ми навіть сміялися, що мені плацебо вкололи

А тепер - озброюйтеся лінками і відстоюйте своє право на захист:

Рішення НТГЕІ: https://phc.org.ua/.../2021.06.14_Pozytsia_NTGEI_31.05...

Якщо треба – розтлумачення по щепленню вагітних від голови НТГЕІ, прекрасного Федір Лапій

https://life.liga.net/.../vaktsinatsiya-ot-koronavirusa...

Більш детально наукові дані і пояснення розписала головна забезпечувачка мого спокою під час вагітності Наталія Лелюх

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=6029358943770709&id=100000899885612

Стаття біологині та меджурналістки Daria Ozerna про вагітність і ковід. https://project.liga.net/projects/pregnancy_covid19/ Стаття написана трохи раніше, але навіть на час публікації там уже був такий пункт:

"Резолюція Американського коледжу гінекологів та акушерів (ACOG, провідна організація, що опікується жіночим здоров’ям в США) та CDC (Центри контролю захворюваності), теж у США, каже: вагітним слід вакцинуватися, щойно випаде їхня черга. Ці установи декларують, що загрози немає і вакцинація вагітним показана та виправдана".

Всім захисту!

 

Андрей Волянский, доктор медицинских наук, иммунолог: Вакцинация беременных против Covid. Необходимость вакцинации беременных под большим вопросом потому, что:

Летальность при заболевании беременных крайне низкая. По данным CDC чуть больше 0,1% (в среднем в США – 1,8%)

Безопасность не изучалась в клинических исследованиях 2/3 стадий.

США ожидаемо стали самой большой экспериментальной площадкой по изучению влияния вакцины на беременную и плод. На 19 июля 136,5 тысяч беременных зарегистрировались после вакцинации в V-safe.

Обработанные данные – 104 выкидыша на 827 беременностей.

В Великобритании зафиксировано 180 спонтанных абортов после Пфайзер и 150 после АЗ.

Лапий сказал: "Надо!" Беременные послушными толпами потянулись на прививочные пункты... Почему беременных относят к группам риска по Covid? Непонятно. Данные CDC говорят об обратном, из 101 тысячи беременных, заболевших Covid в США умерло 114, т.е. 0,1%.

Опасна ли вакцинация беременной и плоду? Уже понятно, что генетические вакцины (как рнк, так и векторные) при массовом применении вызывают некоторые побочные эффекты, которые не были выявлены при клинических испытаниях. Механизм возникновения тромбозов, миокардитов и перикардитов, синдрома Гийена-Барре пока не понятен, но несомненно работает аутоиммунный механизм. В чем дело? Внутримышечный впрыск вирусной рнк или вектора не определяет, какие клетки станут фабрикой вирусного спайк-белка. Если клетки миокарда – иммунная система атакует их и возникает миокардит. Соответственно, нервные волокна – с-м Гийена-Барре и т.д. Проходит ли липидный шарик с вирусным геном через плаценту? Конечно.

Статьи по теме
3 миллиона инфицированных за сутки! И это не предел!
3 миллиона инфицированных за сутки! И это не предел!

 Андрей Волянский, д.м.н.: На самом деле, никто не знает, сколько инфицируется людей ежедневно, т.к. значительная часть случаев не диагностируется. Впору запричитать: "Ужас, мы все умрем...", ввести 4-ю или хотя-бы третью дозу КАКОЙ-НИБУДЬ вакцины, купить 10 килограмм гречки и одну тысячную часть биткойна и искать ближайшее бомбоубежище. И не забывать смотреть телевизор. По крайней мере, нам такой алгоритм действий настойчиво предлагают правительства и медиа.
13.01 — 215

"Болеют все": Омикрон шагает по планете. Без паники!

Андрей Волянский, д.м.н.: Как я и предполагал, уже в первые дни 2022 года общее количество новых инфицированных за сутки превысит 2 миллиона человек. Это абсолютный рекорд за два года пандемии. Но! Количество смертей уменьшается!
05.01 — 795

Омікрон: що ми знаємо на сьогодні про новий штам?
Омікрон: що ми знаємо на сьогодні про новий штам?

Євген Дубровський, лікар-інфекціоніст: Те, що зараз відбувається в інформаційному просторі відносно нового штаму ОМІКРОН вражає. Настільки масивна пропаганда залякування, провокації істерії та паніки розгорнута за відсутності чіткого наукового та клінічного підґрунтя. Що ми знаємо на сьогодні про новий штам?
17.12.21 — 329