Контракты.ua

256  —  15.06
«Українська пісня року»: GROSU зізналась, чому за 2 роки жодного разу не була за кордоном
«Українська пісня року»: GROSU зізналась, чому за 2 роки жодного разу не була за кордоном

Телеканал «Україна» 20 червня о 23:00 покаже прем'єру національної премії «Українська пісня року 2020», на якій запалять найвідоміші артисти. На знімальному майданчику концерту популярна співачка GROSU розповіла, який відпочинок обирала для себе в період пандемії та чому на два роки відмовилась від подорожей за кордон.

Під час пісенного шоу «Українська пісня року» популярна співачка GROSU виконає свою першу україномовну пісню «Рушничок». За лаштунками концерту артистка розповіла, як ставиться до подорожей під час карантину і який відпочинок обирає для себе.

«Якщо чесно, за період пандемії жодного разу не була за кордоном. Я дещо сумую за далекими подорожами, проте розумію, що все це можна знайти і в Україні – і гори, і море. Тому, я вважаю, що знайти класне місце для відпочинку можна нікуди не вилітаючи, – поділилась GROSU на знімальному майданчику каналу «Україна». – Звичайно, якщо посеред зими захочеться спеки – треба летіти, але у мене на першому місці стоїть робота, тому поки це можливо у межах карантину, я працюю».

Крім того, зірка розповіла, які місця для відпочинку обирає вона і чому саме так.

«Я дуже люблю Львів – це нереальна атмосфера! Про Чернівці навіть говорити не буду – це моє місто, я його просто обожнюю! Напевно, це єдине місце, яке я знаю в Україні найкраще, навіть не зважаючи на те, що росла я у Києві – з семи років тут живу. У Києві, до речі, люблю Маріїнський парк – для мене це досить значуще місце, адже там відбулось моє перше у житті побачення і так приємно згадувати, як ми катались там на роликах. Також люблю Одесу, Запоріжжя, Карпати! Це нереально – я люблю всю Україну, головне – подорожувати з класною компанією!» – зазначила артистка.

Та саме Київ і Чернівці GROSU могла б назвати своїми «місцями сили».

«Для мене це місце там, де сім’я – рідна кров. Коли бачиш сім’ю, відчуваєш їхню підтримку і в тебе з’являються сили робити щось нове, йти далі та підкорювати нові вершини», – розповіла GROSU за лаштунками концерту «Українська пісня року».

Вже 20 червня канал «Україна» покаже прем’єру премії «Українська пісня року 2020», де запалять найпопулярніші українські артисти Наталія Могилевська, Олег Винник, DZIDZIO, Ірина Білик, Руслана, Михайло Поплавський, Артем Пивоваров, GENA VITER, GROSU, Павло Зібров, Наталія Бучинська, Віталій Козловський, Алла Кудлай, Степан Гіга та багато інших. Ведучими пісенного шоу стали Олег Винник і Михайло Поплавський.