Контракти.ua

432  —  24.02.21
Як отримати доступний кредит 5-7-9
Як отримати доступний кредит 5-7-9

Як отримати доступний кредит 5-7-9 з державною компенсацією процентних ставок.

Бажаєте отримати доступний кредит 5-7-9? Ми підкажемо де можна оформити державний кредит для малого бізнесу за зниженою процентною ставкою!

Малий бізнес України постійно стикається з проблемою, де знайти гроші на розвиток. Банківський кредит є одним із засобів вирішення цієї проблеми. Але підприємців часто зупиняють занадто високі відсотки за банківськими позиками. Змінити цю ситуацію може програма пільгового державного фінансування "Доступні кредити 5-7-9%". Вона дозволяє представникам малого бізнесу скористатися пільговим кредитуванням під 5, 7 або 9%. Хто та на яких умовах може отримати в банківській установі державний кредит в Україні під 5, 7 або 9%?

Які цілі покриваються доступним кредитом 5-7-9

Державні кредити для малого бізнесу комерційні та державні банки видають на реалізацію наступних цілей:

  • купівля нових та модернізація вже існуючих основних засобів, які використовуються для бізнесу;
  • купівля нерухомого комерційного майна;
  • фінансування будівництва, реконструкції чи ремонту приміщень для виробничих цілей;
  • фінансування оборотного капіталу, якщо необхідність в ньому є невід’ємною частиною інвестиційного проєкту, в розмірі не більше 25% від його загальної вартості.

Критерії надання доступного кредиту

Державна програма компенсацій відсотків по кредиту доступна бізнесу, який існує більше 12 місяців та відповідає таким критеріям:

  • Прибуткова діяльність позичальника не менш ніж один із двох останніх звітних років.
  • Дохід позичальника та групи пов’язаних з ним осіб - не перевищує 100 млн. грн.
  • Позичальник не має поточних прострочених позик в банках, судових позовів та боргів за бюджетними платежами.
  • Позичальник не отримував протягом трьох останніх років іншої державної допомоги, що перевищує еквівалент 200 000 євро.

Державний кредит на розвиток бізнесу надається не тільки існуючому бізнесу, а й новоствореним підприємствам або фізичним особам-підприємцям, які ведуть свою господарську діяльність менше 12 місяців. Для новоствореного бізнесу потрібно надати реалістичний та максимально обґрунтований бізнес-план

Умови державної програми доступного кредитування

  • Позичальник: фізична особа-підприємець або юридична особа.
  • Максимальна сума кредиту: 1,5 млн грн.
  • Державні кредити на бізнес надаються під 5 та 7% річних підприємцям з доходом: до 25 млн грн на рік.
  • Доступне кредитування видається під 9% річних позичальникам з доходом 25-50 млн грн на рік.
  • Максимальний термін кредитування: 5 років.
  • Особистий внесок позичальника: для діючого бізнесу - мінімум 20% від загальної суми проєкту, для новоствореного бізнесу - мінімум 30% від загальної суми проєкту.
  • Додаткова державна компенсація відсотків за кредитом за створення нових робочих місць: зменшення ставки на 0,5% за кожного нового працівника, але не менше 5% річних.
  • Цільове призначення: фінансування обігових коштів та інвестиційних проєктів.

Отримати доступний державний кредит можна у банку, який є учасником програми, наприклад, в Агропросперіс Банку. Необхідно надати звітні документи, які підтверджують прибутковість за рік, а компаніям з яскраво вираженою сезонною діяльністю, наприклад, фермерським господарствам, за останні 4 квартали накопичувально. Також до банку подаються інші документи, перелік яких можна дізнатися заздалегідь та ретельно підготуватися. Особливу увагу варто приділити складанню бізнес-плану. Він має бути максимально прозорим та достовірним, в ньому необхідно чітко викласти, на що будуть витрачені кредитні гроші. Якщо всі документи належним чином оформлені та вчасно подані до банку, отримання відповіді про надання доступного кредиту буде максимально швидким.

Державна програма кредитування малого бізнесу покликана спростити підприємцям доступ до банківського фінансування та швидше придбати чи модернізувати виробничі потужності, реалізувати інвестиційні проєкти та дасть можливість створити нові робочі місця. Це все в сукупності завдяки державній підтримці та активній участі комерційних та державних банків сприятиме економічному росту та зробить український малий бізнес більш стійким та дозволить йому активно розвиватися.



Статьи по теме
Где самые лучшие налоги?
Где самые лучшие налоги?

Зачастую выбор страны для ведения бизнеса основывается на лояльных налоговых условиях. Однако нужно учесть, что государства с хорошей ставкой налога одного вида не всегда идеальны для открытия компаний. Например, низкий корпоративный налог может компенсироваться высоким НДС или наоборот. Также могут быть высокими другие обязательные платежи. Хотите знать, где самые лучшие налоги именно для вашего бизнеса? Уже на первой консультации в Maira Consult вы получите ответы на все вопросы.
01.10 — 367

Відбулась онлайн зустріч щодо моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини
Відбулась онлайн зустріч щодо моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини

5 вересня 2024 року ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” організувала та провела для деревообробників країни вже другу онлайн-зустріч у форматі дискусійної панелі, присвячену моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини. Спікерами виступили представники ліцензованих товарних бірж, які займаються організацією та проведенням торгів необробленою деревиною, а також моніторингом виконання біржових угод, біржових договорів.
06.09 — 519

На загальних аукціонах з продажу деревини на 4 квартал 2024 року реалізовано 80% деревини
На загальних аукціонах з продажу деревини на 4 квартал 2024 року реалізовано 80% деревини

Завдяки організованій торгівлі необробленою деревиною на товарних біржах, лісові ресурси служать потужним стимулом для розвитку української економіки.
27.08 — 873