Контракти.ua

858  —  14.06.19
Римма Зюбина рассказала, почему актерам дубляжа запрещают сидеть на диетах
Римма Зюбина рассказала, почему актерам дубляжа запрещают сидеть на диетах

Римма Зюбина – одна из самых популярных украинских актрис. Она известна украинскому зрителю по многим ролям в кино и театре. Однако мало кто знает, что Римма также является актрисой дубляжа. Журналисты программы «Ранок з Україною» на канале «Украина» посетили студию, где она сейчас дублирует новую киноленту, и узнали, почему актерам запрещают диеты и украшения.


Сейчас Римма Зюбина трудится над фильмом «За мрією». На этот раз звезда украинского кино работает за кадром. Она подарила свой голос одному из персонажей истории – матери девочки-подростка, которая больше всего мечтает петь на сцене. Актриса говорит, что ее героиня не поддерживает желание дочери, так как считает, что это не серьезная профессия.
«Я сама прекрасно розумію, що в 17 років визначити професію на все своє життя неможливо. Потім, по закінченню університету, здається, лише 5% працюють за фахом. Якщо ж говорити про моїх батьків, вони мені не забороняли нічого», – говорит Римма Зюбина в интервью «Ранку з Україною».
Оказывается, у актеров дубляжа также есть свои секреты. Самого понимания персонажа здесь мало, нужно знать специфику этой деятельности.
«Коли йдеш на роботу з дубляжу, треба правильно поснідати, щоб у тебе не журчало. Інакше буде брак по звуку. Слід надягати речі з натуральної тканини, бо штучна може давати такий тріск. Аксесуари можуть бути зайвим, тому що вони стукають. Іноді звукорежисер не розуміє, що це, але все це – брак. Іноді буває, що персонаж в оригіналі говорить одне слово, а тобі потрібно два вкласти. Тоді вже намагаємося якось там обманювати», – делится секретами дубляжа актриса в эфире канала «Украина».

 

Статьи по теме
72-й кінофестиваль «Берлінаре»
72-й кінофестиваль «Берлінаре»

На фестивалі, який стартував 10 лютого, Україну представляє серіал «Зломовчання», над яким спільно працювали українська стримінгова плаформа «OLL.TV», кінокомпанія «Star Media», хорватська компанія «Drugi Plan» і німецька «Beta Film».
11.02 — 341

У «Ранку з Україною» дієтологиня розповіла, навіщо потрібен детокс організму та як обрати програму для себе
У «Ранку з Україною» дієтологиня розповіла, навіщо потрібен детокс організму та як обрати програму для себе

Детокс – дуже популярний метод очищення організму від токсинів, до якого все частіше звертаються українці. У глобальній мережі сьогодні можна знайти безліч варіантів такої дієти, проте чи безпечні вони? Ведучі програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», Лілія Ребрик і Григорій Герман з’ясували, які бувають детокс-програми та чим варто керуватись у виборі своєї ідеальної дієти.
28.01 — 307

У «Ранку з Україною» дієтологиня розповіла, як без голодування повернути ідеальну форму взимку
У «Ранку з Україною» дієтологиня розповіла, як без голодування повернути ідеальну форму взимку

Після свят кожен із нас обіцяє собі скинути набрані кілограми, але як це зробити легко та без стресу для організму, знають не всі. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Анатолій Анатоліч розповіли, яка дієта допоможе швидко і безболісно повернути чудову форму всього за кілька тижнів.
05.01 — 329