Контракты.ua

858  —  08.01.19
«Меценати з чорних списків», або Індульгенціями вже п’ятсот років не торгують
«Меценати з чорних списків»,  або Індульгенціями вже п’ятсот років не торгують

2018-й в ФБ закінчився масовим відбілюванням владофілами Кернеса. Він і господарник добрий, і що Петру Олексійовичу підтримку надає, теж добре. «А що краще, щоб він Юлю підтримав?», «А ти хоч одну лавочку збудував?». 2019-й в ФБ владофіли розпочали потужним відбілюванням Наріка. «Олександр Петровський належить до найбагатших і найповажніших бізнесменів Дніпра. Вам біографію Рокфеллера нагадати? Морганів, Ротшильдів і навіть Рузвельтів? І що?».


Ну ось, нагадали. 7 січня 2019-го в Мексиці затримали Павла Фукса, багаторічного друга і партнера Кернеса, колишнього харків'янина, який в рф добився великиго бізнес-успіху та керував проектами найавторітетніших бінесменів. А мецената якого? Ви тільки почитайте: «Регулярно допомагає рідному місту. Зокрема, брав участь в реставрації Харківської обласної філармонії, побудував храм святої цариці Тамари, поставив пам'ятник міфічному засновнику міста козаку Харьку... Співорганізатор будівництва меморіального комплексу «Бабин Яр».
Ну свята ж людина. А те, що злі язики патякають, що Фукс на короткій нозі не тільки з Геннадієм Адольфовичем, але й і з Петром Олексійовичем, з яким по ночах зустрічається, що дивним чином підгрибає під себе газові родовища без жодного конкурсу, що кожен киянин в метро дві гривні Фуксу платить, та й багато чого ще патякають. Та то ж злі язики, у них репутація сумнівна, не те що у відомого мецената. Затримали, до речі, з заступником керівника фракції НФ Іванчуком. У якого 200 000 доларів в декларації на чартер немає, а ось дипломатичний паспорт у приватній поїздці виявився і його вже відпустили.
А святу людину, мецената Павла Фукса мексиканці взяли, затримали та й ще в камеру посадили. І США, виявляється, не знають, що Рузвельт теж бандитом був, взяли та й внесли мецената у якійсь «чорний список» і до себе не пускають. А Ізраїль, га? Внести до «чорного списку» члена Наглядової Раду Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»?? Як це вони не знають, що правосуддя права не має меценату питання задавати??
Я ж кажу, дикі люди, не знають, що індульгенціями церква вже років п'ятсот торгувати перестала. В ХХІ-му столітті все про якійсь закони талдичать та правову державу. Не хочуть меценату давні злочини за внесок на церкву пробачити. П'ятсот років мимо них мабуть пройшли.
Чи це мимо України п'ятсот років проскочили? Що там вже про п'ять років після Майдану згадувати.
Ну нічого, наші ЛОМи і мексиканцям з американцями пояснять, що Павло Фукс свята людина, ще вибачатись перед ним будуть.
Автор: Володимир Рисенко, блогер, громадський активіст

Статьи по теме
Мученик за веру Петр Бескорыстный
Мученик за веру Петр Бескорыстный

Александр Кочетков: Мне регулярно бывало стыдно за президента Порошенко, за его лицемерие и цинизм, за бессмысленную гибель наших воинов, за неоправданные надежды украинцев. И когда ПАПа триумфально не переизбрали, я постарался про него забыть и сосредоточиться на критическом анализе действий новой власти. Тем более, что у Порошенко и Зеленского чисто по Р.Шекли приключился «обмен разумов»: теперь ВАЗ цинично не выполняет предвыборных обещаний, а ПАП из каждого чиха пытается сделать шоу.
18.01 — 795

Саджати чи не саджати? Тяжкий вибір для Зеленського
Саджати чи не саджати? Тяжкий вибір для Зеленського

Сергій Гайдай, політтехнолог: Порошенко – найвигідніший його політичний суперник. Щомісяця соціологічні компанії показують нам його почесне друге місце після Зеленського. Це давно не 25%, які клеять собі порохоботи на аватарки, це ледь ледь 13%. Але також соціологи показують, що у Порошенка найбільший антирейтинг – десь за 70%. Тут він у компанії Медведчука та Януковича. І це найкращий «технічний» кандидат для нинішнього президента.
24.12.21 — 381

Новогодний подарок американцев президенту Зеленскому: «черный список» под ёлочку
Новогодний подарок американцев президенту Зеленскому: «черный список» под ёлочку

Виктор Небоженко: Перед нами сочный пример американского политического юмора. Так, вместо столь ожидаемого телефонного звонка президента США Байдена президенту Украины Зеленскому о результатах переговоров Байдена и Путина, американцы неожиданно сделали Зеленскому неприятный подарок. Они анонсировали список крутых коррупционеров Украины, который надежно облепили нашего президента.
10.12.21 — 913