Контракти.ua

3568  —  05.06.15
Порошенко готовит Украину к вторжению из России
Порошенко готовит Украину к вторжению из России

В Украине готовятся к «полномасштабному российскому вторжению вдоль всей границы» после активизации боев на востоке страны, пишет The Independent.

Об угрозе российского вторжения в парламенте Украины депутатам рассказал президент Петр Порошенко. Он сообщил парламентариям о «колоссальной угрозе» в случае эскалации насилия.

По данным Порошенко, на границе развернуты около 9 тыс. российских солдат, и это число может быть еще больше после худшего дня боев с момента заключения мирных соглашений в Минске в феврале 2015 года, пишет издание.

Президент Украины приказал вооруженным силам быть готовыми «для возобновления наступления на врага в Донбассе, в случае полномасштабного вторжения вдоль всей границы с Россией. Мы должны быть по-настоящему готовы к этому».

Статьи по теме
Том Купер. Війна в Україні, 23 лютого:  «усе написане приправлено трьома чималими ложками сарказму»
Том Купер. Війна в Україні, 23 лютого: «усе написане приправлено трьома чималими ложками сарказму»

Саркастичний Купер цього разу трохи кулінарний: говорить про пудинг (чи це відсилка до керолівської Аліси?) і локшину, яку вище керівництво росії вішає на вуха своїм громадянам. Хвалить українське ППО, котре так важко здолати росіянам, продовжує сумніватись у «велииикому наступі» герасімова і трохи хвилюється за відступ українців з-під Дворічного. Більше у немаленькому звіті, який ми нарешті доперекладали.
24.02 — 1826

Том Купер: чому я не вірю у «великий російський наступ» в найближчі дні
Том Купер: чому я не вірю у «великий російський наступ» в найближчі дні

Свій найновіший великий звіт Том Купер починає з розгорнутої аргументації, чому великого російського наступу немає й бути не може – навіть на Донбасі. Логістика російської армії просто не справиться з таким завданням. Друга частина звіту дає огляд подій на найбільш гарячих напрямках довкола Бахмута – проте там все, як і було, нескінченні атаки «мобіків» з нескінченними жертвами. Чи не вперше в звіті Купера з’являється натяк на майбутній значний контрнаступ українських сил.
07.02 — 613

Том Купер. Війна в Україні, 12 грудня. Погляньмо, що відбувається на фронті і в тилу
Том Купер. Війна в Україні, 12 грудня. Погляньмо, що відбувається на фронті і в тилу

Том Купер про російські атаки на енергетичну систему України, вдалі диверсії українців на російській території та на окупованих територіях, важку ситуацію у Бахмуті та необхідність звернути увагу на ситуацію у Торецьку.
13.12.22 — 2401