Контракти.ua

24391  —  03.01.15
Чешский друг Путина назвал Яценюка премьером войны
Чешский друг Путина назвал Яценюка премьером войны

Чешский президент Милош Земан считает главу украинского правительства Арсения Яценюка "премьером войны".

Об этом Земан заявил в интервью пражской газете Pravo, сообщает "Радио Свобода".

По словам президента Чехии, Яценюк не хочет мирного разрешения нынешних проблем страны.

"Судя по некоторым высказываниям премьера Яценюка, полагаю, что это, скорее, "премьер войны", потому что он не хочет мирного решения, которое рекомендует Европейская комиссия, но хочет эту проблему решить силой", – заявил Земан.

Также Земан заявил, что многие люди плохо осведомлены о событиях в Украине, а потому идеализируют ее. Он назвал Украину одной из самых коррумпированных стран мира, по его мнению "Майдан не был демократической революцией, а в Украине идет гражданская война".

Напомним, в средине ноября в интервью российскому "Первому каналу" Земан фактически поддержал позицию Москвы по ситуации в Украине, назвав санкции против России вредными для всех, а экономическую поддержку Украины - бессмысленной.

Статьи по теме
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок

У ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС: за офіційною інформацією гребля знищена і не підлягає відновленню. Вода з водосховища стрімко тече униз за течією Дніпра. Під ризиком затоплення опинилися десятки населених пунктів, тисячі людей перебувають у критичних зонах і потребують негайної евакуації. Ми зібрали для вас декілька думок з соцмереж щодо причин та наслідків жахливого терористичного акту, який, за деякими твердженнями, дорівнює нанесенню ядерного удару або Чорнобильській катастрофі.
06.06 — 929

Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05 — 1048

Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»
Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»

Новий звіт Тома Купера, насправді, містить небагато нового. росіяни й далі мають перевагу в повітрі та артилерії, постійно атакують, але зазнають втрат і, фактично, не посуваються. ЗСУ, на думку аналітика, не готові до широкого контр-наступу, але тримають Бахмут й інші критичні точки на Донбасі та мають певні успіхи, в кількох місцях форсувавши Дніпро в районі Херсона. Українцям потрібні певні «креативні рішення», щоб перемогти, не покладаючись лише не допомогу Заходу й розраховуючи, найперше, на власні сили. Будемо сподіватися, що такі рішення не забаряться.
26.04 — 560